^ Idź do góry
facebook

Międzynarodowy sukces młodych wokalistów z naszej gminy

1 czerwca br. w Wiśniowej odbył się Koncert Laureatów VII Międzynarodowego Konkursu „Piosenki Naszych Ojczyzn w Unii Europejskiej”.  Komisja po wysłuchaniu 43 prezentacji w kategorii zespołów i solistów szkół podstawowych oraz gimnazjów wyłoniła nagrodzonych i wyróżnionych, wśród których znaleźli się wszyscy przedstawiciele gminy Tarnowiec:

I miejsce – Gabriela Smyka – ZSP w Tarnowcu,
II miejsce - zespół Tarnina  - GOK w Tarnowcu w składzie: Gabriel Baran, Marlena Biernacka, Michał Mazur, Weronika Moszczyńska, Magdalena Paja,  Kornelia Śmiech,

wyróżnienie – duet – Hanna Pętlak i Aleksandra Stryszak – ZSP w Umieszczu.

Do występu uczniów przygotowała  Marta Kapała.

Komisja podkreśliła wysoki poziom artystyczny imprezy  i zachęcała do udziału w konkursie za rok.

Koncert Laureatów połączony był z obchodami Dnia Dziecka. Było więc wiele atrakcji nie tylko dla występujących, ale dla wszystkich dzieci. Niektórym młodym artystom gorąco kibicowała rodzina. Organizatorzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Postarali się o cenne nagrody, wspaniały poczęstunek, a przede wszystkim o ciepły, serdeczny nastrój. Młodym artystom składamy serdeczne gratulacje.

DSC_0003.JPGDSC_0007.JPGDSC_0012.JPGDSC_0014.JPGDSC_0018.JPGDSC_0019.JPGDSC_0026.JPGDSC_0029.JPGDSC_0030.JPGDSC_0034.JPGDSC_0036.JPGDSC_0040.JPGDSC_0041.JPGDSC_0043.JPGDSC_0047.JPGDSC_0050.JPGDSC_0053.JPGDSC_0056.JPG

 • Wnioski o dopłaty
  Wnioski o dopłaty

 Gminny Ośrodek Kultury
w Tarnowcu
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-229-76-95

Telefon: +48 13 42 555 04

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Baśniowo z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu

  Z myślą o najmłodszych rozpoczynamy od tego miesiąca cykl pn: "Baśniowo z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu".  W każdy czwartek będziemy udostępniać na fanpage'u GOK nagranie audio klasycznych bajek i baśni.....

 • Konkurs Fotograficzny "Za moim oknem"

    Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym „Za moim oknem”. Prace prosimy przesyłać do najbliższego piątku (tj. 03.04.2020) do godziny 12:00 na adres e-mail Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. // . Fotografie, które spełnią warunki regulaminu....

 • Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi - Ostatki - 25.02.2020

  We wtorek 25.02. Seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi zebrali się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu na spotkaniu sprawozdawczo - ostatkowym...

 • Jagoda Dzik brązową medalistką!

  Jagoda Dzik brązową medalistką!W minioną sobotę odbył sie turniej z cyklu International Judo League w Krakowie. W zawodach wzięło udział ponad 600 zawodników z całej Polski...

 • XIII Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Dynowie

  XIII Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Dynowie zakończył się znaczącym sukcesem młodych wokalistek z naszej gminy. Konkurs organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury odbył się 11 stycznia 2020r. w budynku LO w Dynowie. 

Sport

Mapa-kontakt