^ Idź do góry
facebook

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu zaprasza na zajęcia

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu gorąco zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę różnorodnych zajęć, oto one:

 • „Wszystkie Kolory Świata” – zajęcia podczas, których poznawać będziemy wybrane kraje świata: ich kulturę, obyczaje, kuchnię, edukację. A wszystko przez zabawę, doświadczenia, zagadki. Zajęcia odbywać się będą  w  każdy Poniedziałek o godz.16.00
 • Plastyka – wracają zajęcia plastyczne dla dzieci. Podczas zajęć dzieci poznają różnorodne techniki malarstwa, rysunku, technik artystycznych, a przede wszystkim dobrze się bawią kolorami. Zajęcia odbywają się w każdą Środę o godz. 16.00
 • Judo –  kontynuowane są także zajęcia Judo. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 16.00 – 17.30 i prowadzone są przez wyszkolonego trenera. Podczas zajęć dzieci rozwijają sprawność fizyczną, uczą się technik walki.
 • Zumba – zajęcia dla młodzieży i dorosłych. Zumba jest dynamiczna, energetyczna i pomyślana w ten sposób, aby każdy, absolutnie każdy – niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych i doświadczenia w tańcu czy fitness’ie – mógł kształtować sylwetkę w atmosferze zabawy. Nieskomplikowane kroki taneczne, ciekawe kombinacje ruchów i motywująca, energetyczna muzyka tworzą porywającą mieszankę, która jest jednocześnie świetnym treningiem o charakterze interwałowym.

Zajęcia odbywają się w Poniedziałki i Czwartki o godz.18.30 na Hali ZSP w Tarnowcu.

 • Aerobik – po 2 letniej przerwie wracają zajęcia z aerobiku. Aerobik to bardzo popularne ćwiczenie aerobowe wykonywane w grupach w rytm muzyki. Ćwiczenia wykonuje się wraz z instruktorem. Są one ogólnorozwojowe, poprawiają wydolność organizmu, rozwijają mięśnie oraz pracę układów oddechowego i krążeniowego. Zajęcia odbywać się będą we wtorki o godz.18.00 w GOKu.
 • Taniec nowoczesny Hip – Hop. Głównym celem zajęć jest zapoznanie młodzieży z podstawowymi krokami w stylu hip-hop oraz nauka prostych układów tanecznych.

Zajęcia rozpoczną się po zebraniu grupy i będą się odbywały w piątki o 16.30.

Ponadto codziennie w godzinach otwarcia świetlicy GOK: gry świetlicowe, bilard, piłkarzyki, pomoc w odrabianiu lekcji.

Wszelkie informacje i zapisy pod nr. tel. 134424842 lub 885555206

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu zaprasza na zajęcia

 • KRUS - zasady obsługi interesantów
  KRUS - zasady obsługi interesantów
 • Idziemy na wybory
  Idziemy na wybory
 • Apel do mieszkańców
  Apel do mieszkańców

 Gminny Ośrodek Kultury
w Tarnowcu
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-229-76-95

Telefon: +48 13 42 555 04

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

GPGK

Sport

Mapa-kontakt