^ Idź do góry
facebook

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu zaprasza na zajęcia

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu gorąco zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę różnorodnych zajęć, oto one:

 • „Wszystkie Kolory Świata” – zajęcia podczas, których poznawać będziemy wybrane kraje świata: ich kulturę, obyczaje, kuchnię, edukację. A wszystko przez zabawę, doświadczenia, zagadki. Zajęcia odbywać się będą  w  każdy Poniedziałek o godz.16.00
 • Plastyka – wracają zajęcia plastyczne dla dzieci. Podczas zajęć dzieci poznają różnorodne techniki malarstwa, rysunku, technik artystycznych, a przede wszystkim dobrze się bawią kolorami. Zajęcia odbywają się w każdą Środę o godz. 16.00
 • Judo –  kontynuowane są także zajęcia Judo. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 16.00 – 17.30 i prowadzone są przez wyszkolonego trenera. Podczas zajęć dzieci rozwijają sprawność fizyczną, uczą się technik walki.
 • Zumba – zajęcia dla młodzieży i dorosłych. Zumba jest dynamiczna, energetyczna i pomyślana w ten sposób, aby każdy, absolutnie każdy – niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych i doświadczenia w tańcu czy fitness’ie – mógł kształtować sylwetkę w atmosferze zabawy. Nieskomplikowane kroki taneczne, ciekawe kombinacje ruchów i motywująca, energetyczna muzyka tworzą porywającą mieszankę, która jest jednocześnie świetnym treningiem o charakterze interwałowym.

Zajęcia odbywają się w Poniedziałki i Czwartki o godz.18.30 na Hali ZSP w Tarnowcu.

 • Aerobik – po 2 letniej przerwie wracają zajęcia z aerobiku. Aerobik to bardzo popularne ćwiczenie aerobowe wykonywane w grupach w rytm muzyki. Ćwiczenia wykonuje się wraz z instruktorem. Są one ogólnorozwojowe, poprawiają wydolność organizmu, rozwijają mięśnie oraz pracę układów oddechowego i krążeniowego. Zajęcia odbywać się będą we wtorki o godz.18.00 w GOKu.
 • Taniec nowoczesny Hip – Hop. Głównym celem zajęć jest zapoznanie młodzieży z podstawowymi krokami w stylu hip-hop oraz nauka prostych układów tanecznych.

Zajęcia rozpoczną się po zebraniu grupy i będą się odbywały w piątki o 16.30.

Ponadto codziennie w godzinach otwarcia świetlicy GOK: gry świetlicowe, bilard, piłkarzyki, pomoc w odrabianiu lekcji.

Wszelkie informacje i zapisy pod nr. tel. 134424842 lub 885555206

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu zaprasza na zajęcia

 • Wnioski o dopłaty
  Wnioski o dopłaty

 Gminny Ośrodek Kultury
w Tarnowcu
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-229-76-95

Telefon: +48 13 42 555 04

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Konkurs Fotograficzny "Za moim oknem"

    Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym „Za moim oknem”. Prace prosimy przesyłać do najbliższego piątku (tj. 03.04.2020) do godziny 12:00 na adres e-mail Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. // . Fotografie, które spełnią warunki regulaminu....

 • Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi - Ostatki - 25.02.2020

  We wtorek 25.02. Seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi zebrali się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu na spotkaniu sprawozdawczo - ostatkowym...

 • Jagoda Dzik brązową medalistką!

  Jagoda Dzik brązową medalistką!W minioną sobotę odbył sie turniej z cyklu International Judo League w Krakowie. W zawodach wzięło udział ponad 600 zawodników z całej Polski...

 • XIII Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Dynowie

  XIII Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Dynowie zakończył się znaczącym sukcesem młodych wokalistek z naszej gminy. Konkurs organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury odbył się 11 stycznia 2020r. w budynku LO w Dynowie. 

 • Konkurs Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Zebrzydowskiej

  Pod koniec stycznia br. w Kalwarii Zebrzydowskiej w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek dla dzieci i młodzieży. Z okolicznych województw, miast i miejscowości na konkurs zgłosiło się 88 solistów i 42 zespoły wokalne z różnych kategorii wiekowych. Wśród uczestników znalazła się również utalentowana wokalnie młodzież z naszej gminy.

GPGK

 • Przerwa w dostawie wody - Umieszcz

  GPGK w Tarnowcu informuje że w dniu 01.04.2020 r. w godz. 8.00 do 11.00 w miejscowości Umieszcz nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana przyłączeniem do nowej sieci.

 • Przerwa w dostawie wody - Umieszcz

  GPGK w Tarnowcu informuje, że 26 marca 2020 r. w godzinach od 8.00 do około 14.00 w miejscowości Umieszcz nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana przyłączeniem do nowej sieci.

 • Przerwy w dostawie wody - Umieszcz

  GPGK Sp. z o. o. informuje, że od dnia 24 do 27 marca w miejscowości Umieszcz nastąpią krótkie przerwy w dostawie wody spowodowane przyłączeniem do nowej sieci.

 • Przerwa w dostawie wody - Umieszcz

  GPGK w Tarnowcu Sp. z o. o. informuje o przerwie w dostawie wody, która nastąpi 20.03.2020 r. w miejscowości Umieszcz w godzinach od 8.00 do około 10.00.

 • Informacja

  W związku z zagrożeniem epidemią wirusa SARS-CoV-2 (koronawirus), od dnia 16 marca do odwolania następuje zmiana zasad funkcjonowania Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Sp. z o. o.

Sport

Mapa-kontakt