^ Idź do góry
facebook

Jubileuszowa edycja Gminnego Konkursu "Z aniołem w tle"

15 grudnia 2014 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbyła się jubileuszowa edycja Gminnego konkursu "Z Aniołem w tle". Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Publicznych w Tarnowcu i GOK w Tarnowcu pod kierunkiem p. Edyty Koszyk. W konkursie wzięło udział 114 uczniów ze szkół z terenu naszej Gminy: SP Łajsce, SP Czeluśnica, SP Umieszcz, SP Tarnowiec, NSP Wrocanka, NSP Roztoki, NSP Łubienko, NSP Glinik Polski, Gimnazjum Tarnowiec, Gimnazjum Umieszcz, Gimnazjum Łubno Szlacheckie. W tym roku prace konkursowe wykonywane były w 3 grupach wiekowych: klasy I-III – szopka- płaskorzeźba, klasy IV-VI – choinka i klasy gimnazjalne - witraż. Z racji edycji jubileuszowej konkursu komisja oceniająca przyznała w każdej kategorii Nagrody główne, Wyróżnienia oraz Dyplomy za udział.

SZOPKA – klasy I-III SP"

Nagrodę główną otrzymali:
Kornelia Ziomek, Kacper Stopyra, Kacper Bigos, Jan Czekański – NSP Roztoki,
Jakub Wietecha, Gabriel Fałat – SP Umieszcz,
Krystian Zawada, Oliwier Sudyka, Mateusz Świdrak – NSP Glinik Polski,
Kamil Banach, Alicja Wojdyła – SP Czeluśnica
Wiktor Jakubowski, Izabela Telma, Kamila Pleban – SP Łajsce
Oliwia Szurek – NSP Wrocanka
Bartłomiej Dubis – NSP Łubienko

Wyróżnienia otrzymali:
Hubert Szerląg, Julian Wasłowicz, Klaudia Jasińska, Amelia Grzesik, Emilia Rzeczyca, Maciej Grzesik, Sylwia Jurusik, Maksymilian Machnik, Aleksandra Borecka, Olga Dubiel, Klaudia Jasińska, Natalia Domaradzka, Szymon Lepucki,
16 uczniów otrzymało dyplomy za udział w konkursie.

CHOINKA – klasy IV-VI SP

Z 52 prac konkursowych 16 otrzymało Nagrodę główną:
Piotr Jasiński, Dominik Bochnia, Aleksandra Smalarz, Przemysław Baran, Patryk Klekot, Jakub Trznadel, Alessandro Ciatti, Patryk Kuźniarowicz – SP Tarnowiec
Sebastian Rozpara, Zuzanna Dziura– NSP Roztoki                
Natalia Baran, Katarzyna Betlej – NSP Wrocanka
Izabela Raznowiecka, Karolina Sanocka – SP Czeluśnica
Zuzanna Marek – SP Łajsce
Jessica Pieknik – NSP Łubienko
    
Wyróżnienia otrzymali:  
Julia Kozicka, Otylia Żebracka, Julia Osika, Weronika Fijałkiewicz, Łukasz Grzesik, Zuzanna Mikołajewicz, Wiktoria Forystek, Izabela Kmiecik, Magdalena Ryżowicz, Aldona Michalska, Aleksandra Osika, Monika Kiełtyka, Krystian Wierdak, Mateusz Majka, Zuzanna Pękala, Paweł Kmiecik, Adam Trybus, Mateusz Syrek, Martyna Musiał, Karolina Dłuska, Pozostałych 16 uczestników otrzymało dyplomy za udział w konkursie.

WITRAŻ – Gimnazjum

Z 16 prac konkursowych 8 otrzymało Nagrodę główną, 8 wyróżnienia:
Nagrodę główną otrzymali:
Julia Czekańska, Magdalena Karamon – Tarnowiec
Adrianna Syrek, Gabriela Munia, Julia Konieczny – Łubno Szlacheckie
Andrzej Garbacik, Aleksandra Kania, Mariola Jurusik – Umieszcz

Wyróżnienia zdobyli:
Maria Pikul, Magdalena Styś, Aleksandra Żygłowicz, Daria Szerląg, Barbara Grzesik, Joanna Mazur, Klaudia Wielobób, Adrian Wiater.

W tym roku wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i wszyscy w ramach nagrody pojadą do kina na film 3D. Wyróżnieni Nagrodą główną otrzymali także nagrody rzeczowe. Tradycyjnie wszyscy zostali ugoszczeni herbatką i drożdżówką. Wszystko to było możliwe dzięki Sponsorom Konkursu:

 • Gmina Tarnowiec – główny sponsor
 • Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu - główny sponsor
 • Rada Rodziców ZSP Tarnowiec
 • Proboszcz tarnowiecki - Ks. J. Uchman
 • GPGK Tarnowiec
 • FHU „Dominik” – M.W. Bochnia
 • Usługi transportowe – W. Kozicki
 • Opiekun konkursu – E. Koszyk

Większość prac konkursowych można będzie zobaczyć w Sanktuarium Matki Bożej  Zawierzenia w Tarnowcu.

Dziękując wszystkim wykonawcom tegorocznych prac konkursowych: uczniom, a także rodzicom, dziadkom, nauczycielom zapraszamy do kolejnych edycji Konkursu!

DSC03041.JPGDSC03043.JPGDSC03049.JPGDSC03051.JPGDSC03054.JPGDSC03062.JPGDSC03068.JPGDSC03072.JPGDSC03074.JPGDSC03076.JPGDSC03077.JPGDSC03081.JPGDSC03084.JPGDSC03099.JPGDSC03102.JPGDSC03106.JPGDSC03108.JPGDSC03109.JPGDSC03111.JPGDSC03114.JPGDSC03118.JPGDSC03121.JPGDSC03123.JPGDSC03124.JPG

 • Wnioski o dopłaty
  Wnioski o dopłaty

 Gminny Ośrodek Kultury
w Tarnowcu
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-229-76-95

Telefon: +48 13 42 555 04

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Konkurs Fotograficzny "Za moim oknem"

    Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym „Za moim oknem”. Prace prosimy przesyłać do najbliższego piątku (tj. 03.04.2020) do godziny 12:00 na adres e-mail Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. // . Fotografie, które spełnią warunki regulaminu....

 • Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi - Ostatki - 25.02.2020

  We wtorek 25.02. Seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi zebrali się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu na spotkaniu sprawozdawczo - ostatkowym...

 • Jagoda Dzik brązową medalistką!

  Jagoda Dzik brązową medalistką!W minioną sobotę odbył sie turniej z cyklu International Judo League w Krakowie. W zawodach wzięło udział ponad 600 zawodników z całej Polski...

 • XIII Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Dynowie

  XIII Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Dynowie zakończył się znaczącym sukcesem młodych wokalistek z naszej gminy. Konkurs organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury odbył się 11 stycznia 2020r. w budynku LO w Dynowie. 

 • Konkurs Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Zebrzydowskiej

  Pod koniec stycznia br. w Kalwarii Zebrzydowskiej w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek dla dzieci i młodzieży. Z okolicznych województw, miast i miejscowości na konkurs zgłosiło się 88 solistów i 42 zespoły wokalne z różnych kategorii wiekowych. Wśród uczestników znalazła się również utalentowana wokalnie młodzież z naszej gminy.

GPGK

 • Przerwa w dostawie wody - Umieszcz

  GPGK w Tarnowcu informuje że w dniu 01.04.2020 r. w godz. 8.00 do 11.00 w miejscowości Umieszcz nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana przyłączeniem do nowej sieci.

 • Przerwa w dostawie wody - Umieszcz

  GPGK w Tarnowcu informuje, że 26 marca 2020 r. w godzinach od 8.00 do około 14.00 w miejscowości Umieszcz nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana przyłączeniem do nowej sieci.

 • Przerwy w dostawie wody - Umieszcz

  GPGK Sp. z o. o. informuje, że od dnia 24 do 27 marca w miejscowości Umieszcz nastąpią krótkie przerwy w dostawie wody spowodowane przyłączeniem do nowej sieci.

 • Przerwa w dostawie wody - Umieszcz

  GPGK w Tarnowcu Sp. z o. o. informuje o przerwie w dostawie wody, która nastąpi 20.03.2020 r. w miejscowości Umieszcz w godzinach od 8.00 do około 10.00.

 • Informacja

  W związku z zagrożeniem epidemią wirusa SARS-CoV-2 (koronawirus), od dnia 16 marca do odwolania następuje zmiana zasad funkcjonowania Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Sp. z o. o.

Sport

Mapa-kontakt