^ Idź do góry
facebook

Wyróżnienie dla Tarniny w konkursie „Na nutę kantyczek”

Jak co roku, zespół Tarnina działający przy GOK w Tarnowcu, brał udział w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Na nutę kantyczek" organizowanym przez Jasielski Dom Kultury.

Po przejściu przez wstępne eliminacje uczniowie przystąpili do konkursu. Za wykonanie staropolskiej kolędy "Hej, bracia czy śpicie" jury zdecydowało się przyznać Tarninie wyróżnienie w kategorii szkół średnich.  

Wręczenie dyplomów i koszy ze słodyczami  dla nagrodzonych odbyło się 10 stycznia, podczas koncertu finałowego w Jasielskim Domu Kultury.

W konkursie brali udział: Gabriel Baran, Marlena Biernacka, Sandra Bożek, Natalia Maciejczyk, Joanna Mazur, Weronika Moszczyńska, Magdalena Paja, Kornelia Śmiech oraz 

Klaudia Wielobób. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod opieką pani Marty Kapały.

Zimowe sukcesy zespołu rozpoczęły się już w grudniu, podczas Mikołajkowych Spotkań z Piosenką w Chorkówce, gdzie duet Weronika Moszczyńska i Kornelia Śmiech również wyśpiewały wyróżnienie.

DSC09836.JPGDSC09837.JPG

 • KRUS - zasady obsługi interesantów
  KRUS - zasady obsługi interesantów
 • Idziemy na wybory
  Idziemy na wybory
 • Apel do mieszkańców
  Apel do mieszkańców

 Gminny Ośrodek Kultury
w Tarnowcu
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-229-76-95

Telefon: +48 13 42 555 04

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

GPGK

 • Przerwa w dostawie wody! Roztoki

  GPGK w Tarnowcu, informuje, że w dniu 13.08.2020 r. w godzinach od 9.00 do 13.00 w miejscowości Roztoki od Kopalni w stronę Domu Ludowego i w bloku nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana awarią.

 • Informacja

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Sp. z o.o. - Informuje mieszkańców że 14.08.2020 tj. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy.

 • Przerwa w dostawie wody! Sądkowa, Roztoki

  GPGK w Tarnowcu informuje, że w dniu 24.07.2020 r. w godzinach 9.30 do 11.00 miejscowościach Roztoki i Sądkowa nastąpi przerwa w dostawie wody. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Nabór na stanowisko pracy - Kierownik robót

  Prezes Zarządu Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczona odpowiedzialnością ogłasza nabór na stanowisko pracy "Kierownik robót".

 • Docieplenie dachu budynku Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Tarnowiec zaprasza do złożenia ofert na „Docieplenie dachu budynku Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu

Sport

Mapa-kontakt