^ Idź do góry
facebook

III miejsce w Dynowie dla zespołu TARNINA

17 stycznia w Dynowie odbył się XVIII Dynowski Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym uczestniczył zespół wokalny Tarnina działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu.

Za wykonanie kolędy "Dzisiaj w Betlejem" i pastorałki "Koncert na święta" młodzi artyści, występujący w kategorii szkół średnich  otrzymali  III miejsce, Brązową Bombkę i kolędową sakiewkę. Nie lada wyróżnieniem były osobiste gratulacje od znajdujących się wśród publiczności aktorów – panów Lecha Dyblika i Marka Pysia.

Organizatorzy zadbali zarówno o serdeczną atmosferę jak i  wspaniały poczęstunek. Podczas obrad jury gości zabawiała młodzieżowa kapela ludowa Pogórzanie.
W konkursie wzięli  udział: Gabriel Baran, Marlena Biernacka, Sandra Bożek, Joanna Mazur, Weronika Moszczyńska, Magdalena Paja, Kornelia Śmiech oraz  Sylwia Wójtowicz pod opieką pani Marty Kapały.

DSC_0023.JPGDSC_0025.JPGDSC_0026.JPGDSC_0027.JPGDSC_0028.JPGDSC_0037.JPGDSC_0044.JPGDSC_0271.JPGDSC_0272.JPG

 • KRUS - zasady obsługi interesantów
  KRUS - zasady obsługi interesantów
 • Idziemy na wybory
  Idziemy na wybory
 • Apel do mieszkańców
  Apel do mieszkańców

 Gminny Ośrodek Kultury
w Tarnowcu
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-229-76-95

Telefon: +48 13 42 555 04

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

GPGK

 • Informacja

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Sp. z o.o. - Informuje mieszkańców że 14.08.2020 tj. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy.

 • Przerwa w dostawie wody! Sądkowa, Roztoki

  GPGK w Tarnowcu informuje, że w dniu 24.07.2020 r. w godzinach 9.30 do 11.00 miejscowościach Roztoki i Sądkowa nastąpi przerwa w dostawie wody. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Nabór na stanowisko pracy - Kierownik robót

  Prezes Zarządu Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczona odpowiedzialnością ogłasza nabór na stanowisko pracy "Kierownik robót".

 • Docieplenie dachu budynku Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Tarnowiec zaprasza do złożenia ofert na „Docieplenie dachu budynku Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu

 • Awaria wodociągu!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że w dniu 17.06.2020 r. w godzinach od 14.30 do około 17.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowościach Dobrucowa, Sądkowa, Roztoki i Tarnowiec spowodowana awarią wodociągu.

Sport

Mapa-kontakt