Konkurs na Najładniejszą Palmę Wielkanocną

Tradycyjnie, już po raz XVI odbył się Konkurs "Najładniejsza Palma Wielkanocna", którego inicjatorem była Pani Edyta Koszyk. Konkurs miał na celu rozwijanie zdolności plastycznych uczniów oraz kultywowanie tradycji świątecznych.

Dzieci i młodzież pod opieką wychowawców od kilku dni projektowała i wykonywała palmy, które były przystrojone okazale gałązkami wierzbowymi, bukszpanem oraz ozdobione suchymi ziołami, kolorowymi kwiatami, wstążkami.

Wszystkie były bardzo pomysłowe i oryginalne, dlatego Komisja w składzie: Bartłomiej Smyka, Alicja Grasela, Marta Kapała i Elżbieta Łopatkiewicz, miała niełatwe zadanie.

Po burzliwych obradach Komisja wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Klasy I – III

I miejsce - palma wykonana przez uczniów Szkoły Podstawowej w Umieszczu:
1. Karolina Grysztar,
2. Sylwia Jurusik,
3. Agnieszka Marek,
4. Patryk Mróz

II miejsce - palma wykonana przez uczniów Szkoły Podstawowej w Czeluśnicy:
1. Alicja Wojdyła,
2. Emilia Rzeczyca
3. Aleksander Polak

III miejsce - palma wykonana przez uczniów Szkoły Podstawowej w Umieszczu:
1. Gabriel Fałat
2. Maciej Grzesik
3. Jakub Wietecha
4. Tomasz Wietecha

Klasy IV – VI

I miejsce - palma wykonana przez uczniów Szkoły Podstawowej w Łajscach:
1. Oliwia Tryniecka
2. Justyna Chochołek
3. Mateusz Majka
4. Tobiasz Faber

II miejsce - palma wykonana przez uczniów Szkoły Podstawowej w Tarnowcu:
1. Kacper Betlej
2. Michał Bożek
3. Piotr Jasiński

III miejsce - palma wykonana przez uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Roztokach:
1. Zuzanna Dziura
2. Wojciech Pelczar
3. Sebastian Roś

Gimnazjum:

I miejsce - palma wykonana przez uczniów Gimnazjum w Tarnowcu:
1. Patrycja Zięba
2. Szymon Kupka

II miejsca ex aequo - palma wykonana przez uczniów Gimnazjum:

w Łubnie Szlacheckim:
1. Adrianna Syrek
2. Dominika Gierlasińska
3. Gabriela Munia
4. Filip Gierlicki
5. Bartosz Madejski

w Umieszczu:

1. Mariola Jurusik
2. Monika Kania
3. Julia Jakubowska
4. Justyna Giebułtowska
5. Barbara Grzesik

III miejsce:
1. Karnelia Śmiech
2. Kamila Smuga
3. Klaudia Gierlasińska
4. Zuzanna Madejska

Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy.

Organizatorem tegorocznego Konkursu byli: Gmina Tarnowiec Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu oraz ZSP w Tarnowcu.

DSC06783.JPGDSC06784.JPGDSC06785.JPGDSC06786.JPGDSC06787.JPGDSC06789.JPGDSC06791.JPGDSC06792.JPGDSC06795.JPGDSC06796.JPGDSC06802.JPGDSC06805.JPGDSC06809.JPGDSC06811.JPGDSC06814.JPGDSC06817.JPGDSC06818.JPGDSC06819.JPGDSC06821.JPGDSC06822.JPGDSC06823.JPGDSC06826.JPGDSC06828.JPGDSC06829.JPGDSC06830.JPGDSC06831.JPGDSC06834.JPGDSC06835.JPGDSC06840.JPGDSC06845.JPGDSC06849.JPGDSC06850.JPGDSC06851.JPGDSC06853.JPGDSC06855.JPGDSC06856.JPGDSC06858.JPGDSC06861.JPGDSC06864.JPGDSC06865.JPGDSC06866.JPGDSC06867.JPGDSC06868.JPGDSC06869.JPGDSC06870.JPGDSC06871.JPGDSC06872.JPGDSC06873.JPGDSC06874.JPGDSC06875.JPGDSC06876.JPGDSC06882.JPGDSC06884.JPGDSC06885.JPG


AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.