^ Idź do góry
facebook

Powszechny Spis Rolny

 

Kolędowe sukcesy Tarniny

Czas kolęd  mamy już za sobą. Był on bardzo owocny dla zespołu wokalnego Tarnina działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu.

Dużym sukcesem  było nagranie i wydanie przez zespół płyty pt.: "Koncert na święta", którą usłyszało wielu mieszkańców gminy Tarnowiec. Na płycie pojawiły się zarówno tradycyjne jak i współczesne kolędy i pastorałki. Zespół zaprezentował je w Kościele Parafialnym w Tarnowcu, w kaplicy w Łajscach oraz podczas koncertu charytatywnego. Wydanie płyty zasponsorował Gminny Ośrodek Kultury.

Członkowie zespołu Tarnina odnieśli też znaczący sukces podczas Młodzieżowego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Dynowie, gdzie zdobyli III miejsce, brązową bombkę i  jak co roku – ogromne  uznanie publiczności.  

Skład zespołu: Gabriel Baran, Marlena Biernacka, Sandra Bożek, Jagoda Jarecka, Patryk Klekot, Patrycja Majka, Patrycja Maczuga, Joanna Mazur, Weronika Moszczyńska, Magdalena Paja, Wiktoria Pawłowska,  Aleksandra Stryszak, Kornelia Śmiech, Mikołaj Wójtowicz, Sylwia Wójtowicz.

Opiekunem zespołu jest pani Marta Kapała.

1.jpgDSCN0595.JPGDSCN0599.JPGDSCN0600.JPGDSCN0602.JPGDSCN0657.JPG

 • Gospodarstwo rolne oczami dziecka
  Gospodarstwo rolne oczami dziecka
 • Konkurs PSR 2020
  Konkurs PSR 2020
 • Konkurs plastyczny
  Konkurs plastyczny
 • Wakacje na wsi w obiektywie
  Wakacje na wsi w obiektywie

 Gminny Ośrodek Kultury
w Tarnowcu
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-229-76-95

Telefon: +48 13 42 555 04

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

GPGK

 • Podawanie stanów liczników

  GPGK w Tarnowcu, informuje mieszkańców wsi Tarnowiec, Dobrucowa, Roztoki, Sądkowa i Umieszcz, że stany liczników za wodę i kanalizację za III kwartał 2020 r. należy podawać telefonicznie do 21 września.

 • Przerwa w dostawie wody! Roztoki

  GPGK w Tarnowcu, informuje, że w dniu 13.08.2020 r. w godzinach od 9.00 do 13.00 w miejscowości Roztoki od Kopalni w stronę Domu Ludowego i w bloku nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana awarią.

 • Informacja

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Sp. z o.o. - Informuje mieszkańców że 14.08.2020 tj. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy.

 • Przerwa w dostawie wody! Sądkowa, Roztoki

  GPGK w Tarnowcu informuje, że w dniu 24.07.2020 r. w godzinach 9.30 do 11.00 miejscowościach Roztoki i Sądkowa nastąpi przerwa w dostawie wody. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Nabór na stanowisko pracy - Kierownik robót

  Prezes Zarządu Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczona odpowiedzialnością ogłasza nabór na stanowisko pracy "Kierownik robót".

Sport

Mapa-kontakt