^ Idź do góry
facebook

Na nutę kantyczek

Jak co roku w styczniu w Jasielskim Domu Kultury odbył się finałowy koncert  Konkursu Kolęd i Pastorałek "Na nutę kantyczek".  Do konkursu przystąpili  uczestnicy nie tylko z województwa podkarpackiego, ale również z województw ościennych. Aby dostać się do finału należało „przejść” przesłuchania wstępne oraz zachwycić jury w eliminacjach konkursowych. Komisje przesłuchały łącznie 59 solistów i 21 zespołów. Dużym sukcesem mogą poszczycić się dzieci i młodzież z Gminy Tarnowiec.

W grupie przedszkolaków główną nagrodę zdobyła Martynka Głowacka – uczennica Akademii Malucha przy Niepublicznym Zespole  Szkół w Umieszczu. II miejsce w kategorii wiekowej klas I – VI  zdobył zespół Kama z Zespołu Szkół Publicznych w Tarnowcu.

Wyróżnienie w kategorii wiekowej gimnazjum otrzymał zespół Tarnina działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu. Do konkursu uczestników przygotowała pani Marta Kapała.

Jak co roku przepiękny koncert w wykonaniu laureatów zakończył się wręczeniem nagród rzeczowych, pieniężnych oraz statuetek aniołów.  Gościem specjalnym koncertu była Marlena Szpak, która 17 lat temu wygrała "kantyczki" w swojej kategorii, a obecnie współpracuje z Teatrem Operowym w Salerno.

Honorowymi patronami zorganizowanego już po raz 22 Konkursu Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek” byli: Burmistrz miasta Jasła pan Ryszard Pabian i Dziekan Dekanatu Jasło - Wschód ks. Zbigniew Irzyk

DSCN1431.JPGDSCN1432.JPGDSCN1434.JPGIMG_0647 (2).JPGIMG_0649.JPGIMG_0843.JPGIMG_0917.JPGIMG_0920.JPGIMG_0925 (1).JPGIMG_0929.JPG

 

 • KRUS - zasady obsługi interesantów
  KRUS - zasady obsługi interesantów
 • Idziemy na wybory
  Idziemy na wybory
 • Apel do mieszkańców
  Apel do mieszkańców

 Gminny Ośrodek Kultury
w Tarnowcu
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-229-76-95

Telefon: +48 13 42 555 04

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

GPGK

 • Informacja

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Sp. z o.o. - Informuje mieszkańców że 14.08.2020 tj. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy.

 • Przerwa w dostawie wody! Sądkowa, Roztoki

  GPGK w Tarnowcu informuje, że w dniu 24.07.2020 r. w godzinach 9.30 do 11.00 miejscowościach Roztoki i Sądkowa nastąpi przerwa w dostawie wody. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Nabór na stanowisko pracy - Kierownik robót

  Prezes Zarządu Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczona odpowiedzialnością ogłasza nabór na stanowisko pracy "Kierownik robót".

 • Docieplenie dachu budynku Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Tarnowiec zaprasza do złożenia ofert na „Docieplenie dachu budynku Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu

 • Awaria wodociągu!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że w dniu 17.06.2020 r. w godzinach od 14.30 do około 17.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowościach Dobrucowa, Sądkowa, Roztoki i Tarnowiec spowodowana awarią wodociągu.

Sport

Mapa-kontakt