^ Idź do góry
facebook

„Z ANIOŁEM W TLE” XVI- ta EDYCJA GMINNEGO KONKURSU

Konkurs „Z Aniołem w tle” od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych z terenu naszej Gminy, dlatego też i w tym roku został zorganizowany pomimo sytuacji epidemicznej. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowcu i GOK w Tarnowcu pod kierunkiem p. Edyty Koszyk.

W konkursie wzięło udział 98 uczniów ze szkół z terenu naszej Gminy: NZSP Łajsce, NZSP Umieszcz, NSP Roztoki, NSP Łubienko, NSP Glinik Polski, NSP Nowy Glinik, SP Tarnowiec W tym roku prace konkursowe wykonywane były w 5 grupach wiekowych:

 • klasa I, II, III – choinka
 • klasa IV-VI – szopka-płaskorzeźba
 • klasy VII-VIII– bombka.

Prace przyjmowane były z zachowaniem procedur sanitarnych, a na wszystkich składających prace czekały nagrody i dyplomy. Zaskoczenie wśród uczniów klas I-IV i rodziców było niemałe, gdy otrzymywali urocze skrzaty, ale nie brakowało też zdziwienia wśród uczniów starszych odbierających nagrody.

Dopełniając procedur konkursu prace zostały ocenione 18 grudnia przez komisję w składzie: p. Urszula Boratyn, p. Maria Kotulak, p. Alicja Grasela, p. Marta Kapała, p. Magdalena Kopczak, p. Tomasz Kędrek. W wyniku oceny prac konkursowych nagrodę specjalną (dyplom i nagrody rzeczowe) otrzymali:


CHOINKA

Klasa I

 • Anita Sajdak - SP Tarnowiec
 • Szymon Ciepiela – SP Tarnowiec
 • Anna Buś - SP Tarnowiec
 • Piotr Gawron – SP Tarnowiec
 • Szymon Chłoń- NSP Glinik Polski

Klasa II

 • Maja Bukowska – SP Tarnowiec
 • Milena Stój- SP Tarnowiec
 • Anna Sajdak - SP Tarnowiec
 • Kornelia Chomentowska- NSP Łubienko
 • Julia Młocek - SP Tarnowiec
 • Borys Wierzbicki – SP Tarnowiec

Klasa III

 • Michał Sanocki - SP Tarnowiec
 • Kamil Czajka– NSP Roztoki
 • Maja Bonar - NZSP Łajsce
 • Weronika Owsiak - NZSP Łajsce
 • Amelka Sieniawska - SP Tarnowiec

Wyróżnienia w kategorii klas I-III otrzymali:

Michał Klekot, Lena Pietrzak, Krzysztof Gąsior, Maja Dobosz, Nikola Wrona, Wiktoria Budziak, Otylia Czekańska, Jakub Kusz, Wiktoria L. Dominika Jerzyk, Malwina Kiełtyka, Ewa Jasińska, Wiktor Bolak, Damian Buś, Jakub Kusz, Patrycja Reczek, Martyna Żychowska, Michał Mioduszewski, Kacper Wojdyła, Piotr Tomasik, Lilianna Goleń, Anna Kowalczyk, Karol Bielecki, Maja Jajuga, Wiktoria Ziobro, Wiktoria Urbanik-Faber, Martyna Mędrek, Bartosz Tomasik, Hubert Kołbuc, Nadia Polak, Maksymilian Buratyn.


SZOPKA (płaskorzeźba)

Klasa IV- VI

 • Karolina Bielecka - SP Tarnowiec
 • Julia Wiśniowska –– SP Tarnowiec
 • Kacper Baran – NSP Nowy Glinik
 • Aleksandra Opałka – NZSP Łajsce
 • Julia Sławniak – SP Tarnowiec
 • Emilia Wietecha – NZSP Umieszcz
 • Adrian Zięba – SP Tarnowiec

Wyróżnienia otrzymali: Amelia Dedo, Adrian Hłyń, Adam Bochnia, Karolina Smoleń, Anna Betlej, Zofia Wyszatycka, Damian Ziomek, Jagoda Dzik, Jagoda Latoszek, Olga Garbacik, Kamil Przemyski, Karolina Styś, Emilia Rozpara.


BOMBKA

Klasa VII-VIII

 • Jagoda Ginalska – SP Tarnowiec
 • Natalia Polak- SP Tarnowiec
 • Zofia Bonar – NZSP Łajsce
 • Laura Urban – SP Tarnowiec
 • Kornelia Ziomek – SP Tarnowiec

Wyróżnienia otrzymali: Małgorzata Dłuska, Ewelina Zywar, Hanna Libuszowska, Julita Lelko, Aleksandra Baca, Klaudia Bonar, Elżbieta Chudy, Aleksander Obszański, Ksawery Forc, Maria Tomasik, Anna Łuszcz, Bartosz Piątkowski, Martyna Gruszkoś, Hubert Przemyski,

W tym roku nie było uroczystego rozdania nagród, więc nie było drożdżówek ani pysznej herbatki Pani Madzi. Nie było też Kiermaszu Charytatywnego, ale część prac możemy oglądać w kościele w Tarnowcu – w bocznej kaplicy obok kaplicy Matki Bożej. Wierzymy, że trud pracy włożony w wykonanie pięknych prac konkursowych wynagrodziły znakomite nagrody, których zakup był możliwy dzięki Sponsorom konkursu, którym za hojność bardzo dziękujemy.

Należą do nich:

 • Gmina Tarnowiec
 • Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu
 • Rada Rodziców SP Tarnowiec
 • M.W. Bochnia – Młyn „Adam” z Potakówki
 • E. Koszyk - Opiekun konkursu

Dziękując wszystkim wykonawcom tegorocznych prac konkursowych: uczniom, a także rodzicom, dziadkom, nauczycielom życzymy rozwijania swoich talentów i radości ze wspólnego i twórczego spędzania czasu w gronie rodziny.

 

20201222_154533.jpg20201222_154931.jpgDSCN0627.JPGDSCN0628.JPGDSCN0630.JPGDSCN0631.JPGDSCN0633.JPGDSCN0637.JPGDSCN0642.JPGDSCN0645.JPGDSCN0651.JPGDSCN0652.JPGDSCN0658.JPGDSCN0660.JPGDSCN0662.JPGDSCN0664.JPGDSCN0669.JPGDSCN0672.JPGDSCN0677.JPGDSCN0678.JPGDSCN0687.JPGDSCN0688.JPGDSCN0690.JPGDSCN0691.JPGDSCN0692.JPGDSCN0693.JPGDSCN0694.JPGDSCN0697.JPGDSCN0698.JPGDSCN0699.JPG

 • Gospodarstwo rolne oczami dziecka
  Gospodarstwo rolne oczami dziecka
 • Konkurs plastyczny
  Konkurs plastyczny
 • Wakacje na wsi w obiektywie
  Wakacje na wsi w obiektywie

 Gminny Ośrodek Kultury
w Tarnowcu
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-229-76-95

Telefon: +48 13 42 555 04

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

GPGK

 • Informacja

  GPGK w Tarnowcu informuje, że 24 grudnia 2020 r. tj. (czwartek - wigilia) jest dniem wolnym od pracy.

 • Podawanie stanów liczników

  Zwracamy się z prośbą do mieszkańców posiadających liczniki na sieci wodociągowo-kanalizacyjnej o pilne przekazywanie rzeczywistych odczytów liczników do dnia 18.12.2020 r. w celu wystawienia faktury za IV kwartał 2020 r.

 • Harmonogram wywozu odpadów - 2021 rok

  Harmonogram wywozu odpadów komunalnych z terenu Gminy Tarnowiec na rok 2021.

 • Awaria wodociągu - Umieszcz!

  GPGK w Tarnowcu informuje o przerwie w dostawie wody, która nastąpi 27.10.2020 r. w miejscowości Umieszcz w godzinach od 14.30 do około 18.00.

 • Przerwa w dostawie wody - Tarnowiec

  GPGK w Tarnowcu informuje, że dnia 12.10.2020 r. nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana awarią. Przerwa wystąpi na terenie Tarnowca od kościoła w stronę Wrocanki. Za utrudnienia przepraszamy

Sport

Mapa-kontakt