^ Idź do góry
facebook

Konkurs młodych talentów

Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w „Konkursie młodych talentów”, który odbędzie się podczas III Festiwalu Smaków Regionalnych PIEROGI w niedzielę 28 sierpnia o godzinie 17:30.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zgłoszenie chęci uczestnictwa do dnia 22 sierpnia w świetlicy GOK w Tarnowcu (Dom Ludowy w Tarnowcu) lub pod nr telefonu: 668340083 lub 134424842.

Uczestnicy mogą zaprezentować jeden utwór z dowolnym akompaniamentem (podkład muzyczny na CD lub instrument). Organizator zapewnia sprzęt audio konieczny do odtworzenia podkładu muzycznego. Nie dopuszcza się możliwości wykorzystania pełnego playbacku (podkładu wraz z wokalem).

Konkurs składa się z dwóch etapów:

I etapem Konkursu są eliminacje, które odbędą się 22 sierpnia 2011 tj. poniedziałek w świetlicy GOK-u o godz. 11.00.

II etap Finałowy, do którego zostanie zakwalifikowanych 10 osób wyłonionych podczas przesłuchań eliminacyjnych, odbędzie się 28 sierpnia 2011 tj. niedziela podczas III Festiwalu Smaków Regionalnych PIEROGI.

Ocenie podlegać będzie:

- dobór repertuaru;

- poziom warsztatu wykonawcy;

- ogólny wyraz artystyczny.

Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy!

Regulamin konkursu Regulamin.


 

 • Wnioski o dopłaty
  Wnioski o dopłaty

 Gminny Ośrodek Kultury
w Tarnowcu
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-229-76-95

Telefon: +48 13 42 555 04

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Konkurs Fotograficzny "Za moim oknem"

    Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym „Za moim oknem”. Prace prosimy przesyłać do najbliższego piątku (tj. 03.04.2020) do godziny 12:00 na adres e-mail Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. // . Fotografie, które spełnią warunki regulaminu....

 • Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi - Ostatki - 25.02.2020

  We wtorek 25.02. Seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi zebrali się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu na spotkaniu sprawozdawczo - ostatkowym...

 • Jagoda Dzik brązową medalistką!

  Jagoda Dzik brązową medalistką!W minioną sobotę odbył sie turniej z cyklu International Judo League w Krakowie. W zawodach wzięło udział ponad 600 zawodników z całej Polski...

 • XIII Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Dynowie

  XIII Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Dynowie zakończył się znaczącym sukcesem młodych wokalistek z naszej gminy. Konkurs organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury odbył się 11 stycznia 2020r. w budynku LO w Dynowie. 

 • Konkurs Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Zebrzydowskiej

  Pod koniec stycznia br. w Kalwarii Zebrzydowskiej w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek dla dzieci i młodzieży. Z okolicznych województw, miast i miejscowości na konkurs zgłosiło się 88 solistów i 42 zespoły wokalne z różnych kategorii wiekowych. Wśród uczestników znalazła się również utalentowana wokalnie młodzież z naszej gminy.

Sport

Mapa-kontakt