^ Idź do góry
facebook

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /joomla25/plugins/content/admirorgallery/admirorgallery/templates/classic_centered/index.php on line 25

III Gminny Konkurs "Z Aniołem w tle"

Cannot find roztoki/konkurs_aniol folder inside /joomla25/images/stories/roztoki/konkurs_aniol/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:IdeaWebServer/0.83.292 (like Apache)
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40
KonkursDnia 12 grudnia w Zespole Szkół Publicznych im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Roztokach odbył się III Gminny Konkurs „ Z Aniołem w tle”, w tym roku na szopkę bożonarodzeniową.

Dnia 12 grudnia w Zespole Szkół Publicznych im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Roztokach odbył się III Gminny konkurs „Z Aniołem w tle”, w tym roku na szopkę bożonarodzeniową. Uczniowie klas IV – VI oraz klas gimnazjalnych przygotowali prace w formacie A4 lub A3, mając do wyboru dwie techniki: kolaż, płaskorzeźba. W kategorii klas IV-VI  udział wzięli uczniowie z następujących szkół: SP Łubienko, SP Łajsce, SP Czeluśnica, SP Umieszcz, SP Wrocanka, SP Tarnowiec, SP Roztoki. Gimnazjum reprezentowali uczniowie z Umieszcza, Tarnowca i Roztok. Konkurs został zorganizowany przez Panią Joannę Stefanik i Panią Edytę Polak.

Piękne prace plastyczne oceniła komisja konkursowa uwzględniając pomysłowość, nakład pracy, estetykę i przyznała miejsca i wyróżnienia:

I kategoria: klasy IV-VI:
I miejsceAgnieszka Pelczar
II miejsceZuzanna Sikora
III miejsceKamil Bonar
 Natalia Ziomek
IV miejsceDominik Grzesiak
  Aleksandra Ptaszek

Wyróżnienia otrzymali:

Anna Chudy, Daniel Stryczniewicz, Klaudia Kosiba, Michał Sysoł, Dominika Ginalska, Aneta Marchewka, Aleksandra Mistachowicz, Magdalena Motkowicz, Patrycja Doniek, Izabela Wielobób, Marlena Szeląg, Robert Stanula i Dominika Goleń.

II kategoria: klasy gimnazjalne:
I miejsceSzczepan Wiśniowski
II miejsceAngelika Ziomek
III miejsceAgnieszka Kapała

Agnieszka Forystek
IV miejsceMartyna Machowska

Wyróżnienia otrzymali:

Klaudia Lepucka, Kamil Michalik, Paulina Grzesiak, Agnieszka Sanocka.

Uczniowie nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali także upominki jako nagrodę za równie ciekawe wykonanie szopki bożonarodzeniowej. Dodatkową nagrodą dla wszystkich uczestników konkursu będzie wystawa prac w Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Uczestnicy dodatkowo – podczas konkursu – zaprojektowali i wykonali z przygotowanych materiałów bombki na choinkę, które podarowali Szkole w Roztokach.

Duże zainteresowanie konkursem uczniów szczególnie szkół podstawowych jest nadzieją na przyszłość w zakresie rozwijania zdolności twórczych.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNYCH KONKURSACH !!!
 
 

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Sekcja narciarska

    Nowa Sekcja w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu !!! Zapraszamy wszystkich chętnych, tych którzy już jeżdżą oraz tych którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem do udziału w zajęciach Sekcji Narciarskiej...

 • Bal Seniora - Czeluśnica 23.10.2019

    23 października w Czeluśnicy odbył się pierwszy uroczysty Bal Seniorów. Organizatorem tego wydarzenia były sołectwa Czeluśnica, Gąsówka, Gliniczek, Koła Gospodyń Wiejskich z tych miejscowości oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu...

 • IV Marszobieg - Dobrucowa 9.11.2019.

  W sobotę 9 Listopada w Dobrucowej odbył się IV Marszobieg poświęcony pamięci ofiar Obozu Hitlerowskiego w Szebniach. Sprzyjająca pogoda, oraz rosnąca popularność imprezy wynikająca z dobrej atmosfery panującej w poprzednich latach zaowocowała w tym roku udziałem 160 uczestników...

 • Obchody Święta Odzyskania Niepodległości 11.11.2019

  W poniedziałek 11 listopada odbyły się obchody upamiętniające odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w Sanktuarium MBZ w Tarnowcu, której przewodniczył Kustosz Sanktuarium ks. Kanonik Paweł Knurek. Pośród licznie przybyłych do tarnowieckiego sanktuarium byli mieszkańcy gminy a także przedstawiciele władz samorządowych...

 • Narodowe Święto Niepodległości

    Sanktuarium MBZ w Tarnowcu oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości – 11 listopada 2019 godz. 10:00.

GPGK

 • Przerwy w dostawie wody - Sądkowa, Roztoki

  GPGK w Tarnowcu informuje, że 21.11.2019 r. od godziny 10.00 do ok. 12.00 w miejscowości Sądkowa i Roztoki nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana wymianą hydrantów

 • Przerwy w dostawie wody - Tarnowiec - Kwiatkowiska

  GPGK w Tarnowcu, informuje, że 20.11.2019 r. od godziny 8.00 do ok. 15.00 w miejscowości Tarnowiec-Kwiatkowiska nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana wymianą hydrantów

 • Przerwy w dostawie wody - Sądkowa, Roztoki, Tarnowiec

  GPGK w Tarnowcu Sp. z o. o. informuje, że 25.10.2019 r. od godziny 7.30 do 15.00 w miejscowości Sądkowa, Roztoki i Tarnowiec w stronę Brzezówki nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana wymianą hydrantów.

 • Odbiór popiołu

  GPGK w Tarnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przypomina, że od 15.10.2019 r. będzie odbierany popiół. Dodatkowo informujemy, że odpady komunalne w workach z wagą powyżej 25 kg nie będą odbierane od mieszkańców.

 • Ogłoszenie o zamówieniu - dostawa paliw

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: Dostawa hurtowa oleju napędowego i benzyny do zbiornika zlokalizowanego na stacji paliw w Tarnowcu będącą własnością GPGK w Tarnowcu sp. z o.o.

Sport

Mapa-kontakt