^ Idź do góry
facebook

Sukcesy sportowe uczniów z ZSP w Łubnie Szlacheckim

Bardzo dobre wyniki sportowe odnotowali uczniowie z ZSP w Łubnie Szlacheckim, a wyjazdy na te zawody sponsorowała Komisja Zwalczania Problemów Alkoholowych działająca przy Gminie Tarnowiec.

Bardzo dobre wyniki sportowe odnotowali uczniowie z ZSP w Łubnie Szlacheckim, a wyjazdy na te zawody sponsorowała Komisja Zwalczania Problemów Alkoholowych działająca przy Gminie Tarnowiec.

14 marca w Cieklinie odbyły się zawody powiatowe szkół podstawowych w mini piłce siatkowej chłopców, na których zajęliśmy dobre piąte miejsce na osiem startujących drużyn. Również piąte miejsce zajęła drużyna dziewcząt na powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej, które odbyły się w Jaśle 22 marca.

Świetne wyniki odnieśli uczniowie z Gimnazjum w Łubnie Szlacheckim podczas zawodów o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Jedliczu, które odbyły się 27 kwietnia. Chłopcy zajęli pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej pokonując wszystkie startujące drużyny: z Jedlicza, Odrzykonia i Kopytowej. Dziewczyny zajęły wysokie drugie miejsce ulegając jedynie drużynie z Odrzykonia po zaciętym i wyrównanym meczu 1 – 2 w setach.

Bardzo dobrze wystartowali również uczniowie ze SP z Łubna Szlacheckiego podczas powiatowych zawodów w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym, które odbyły się 22 maja w Trzcinicy. Wszystkie startujące drużyny zarówno dziewcząt i chłopców zajęły wysokie drugie miejsce na pięć a w trójboju dziewcząt na sześć startujących drużyn.

I tutaj jedno sprostowanie – na dyplomie trójboju dziewcząt widnieje pierwsze miejsce, które wynikało z naliczonych punktów przez sędziów z Trzcinicy. Ale nauczyciele wychowania fizycznego z Łubna Szlacheckiego zauważyli błąd sędziego na niekorzyść własnej drużyny, który polegał na wpisaniu w karcie startowej nieprawdziwego wyniku w skoku w dal jednej ze startujących uczennic. Ten błąd został zgłoszony do organizatorów zawodów z Trzcinicy i do drużyny z Szebni, która w ten sposób zajęła pierwsze miejsce. Za taką postawę Fair Play zostaliśmy pochwaleni przez sędziów zawodów i drużynę z Szebni jako bardzo dobry przykład wychowawczy dla wszystkich zawodników.

24 maja w Trzcinicy odbył się I Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych o Puchar Starosty Jasielskiego. Na dwanaście startujących drużyn nasi uczniowie zajęli bardzo wysokie czwarte miejsce.

Wyjazd na wyżej wymienione imprezy sportowe sfinansowała Komisja Zwalczania Problemów Alkoholowych działająca przy Gminie Tarnowiec, za co w imieniu zawodników i szkoły serdecznie dziękujemy.

Opracował: Tomasz Korzeniowski nauczyciel wychowania fizycznego.

zawody-szkolne-2012001.JPGzawody-szkolne-2012002.JPGzawody-szkolne-2012003.JPGzawody-szkolne-2012004.JPGzawody-szkolne-2012005.JPGzawody-szkolne-2012006.JPGzawody-szkolne-2012007.JPGzawody-szkolne-2012008.JPGzawody-szkolne-2012009.JPG

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

  14 czerwca na stadionie sportowym w Łubnie Szlacheckim odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży. Organizatorem Turnieju byli: Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu, Uczniowski Klub Sportowy „Arka” oraz Szkoła Podstawowa w Łubnie Szlacheckim z klasami Gimnazjum i oddziałami przedszkolnymi.

 • Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi - wyjazd do Krempnej - 6.06.2019

  6.06.2019 Seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu udali się na wycieczkę do Krempnej. Na początku odwiedzili cmentarz nr 6 na wzgórzu Łokieć - miejsce spoczynku ofiar I wojny światowej, poległych w latach 1914-1915. Pochowani są tutaj żołnierze armii Austro-Węgier i Rosji.

 • Gminny Dzień Dziecka w Tarnowcu - 1.06.2019

  1 czerwca na stadionie sportowym w Tarnowcu najmłodsi wraz z rodzicami świętowali swój szczególny dzień, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.Uroczystego otwarcia Gminnego Dnia Dziecka dokonał Wójt Gminy Pan Jan Czubik, składając dzieciom najlepsze życzenia wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

 • Wycieczka Lwów 2019

  50 osób z Gminy Tarnowiec wzięło udział w dwudniowej wycieczce do Lwowa, która odbyła się w dniach 1 – 2 czerwca br. W bogatym programie zwiedzania znalazły takie atrakcyjne miejsca jak: śródmieście Lwowa (wpisane na Listę UNESCO), rynek z Kamienicą Królewską, ratusz, katedra ormiańska, Baszta Prochowa, spacer Prospektem Swobody – pomnik Adama Mickiewicza, katedra grekokatolicka św. Jura, cmentarz: Łyczakowski i Orląt, Objazdowa wycieczka po mieście....

 • Gminny Dzień Dziecka

  1 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci na wspaniałą zabawę – Gminny Dzień Dziecka – Piknik pełen emocji! Start godzina 15:00 Stadion Sportowy w Tarnowcu.Przygotowaliśmy wiele atrakcji: wspaniałe zabawy, konkursy rodzinne i tańce z Animatorami z Kinder Sid. Ponadto dmuchańce, możliwość pomalowania twarzy, wata cukrowa, popcorn. Atrakcyjne warsztaty ceramiczne z różnymi technikami zaprezentuje i poprowadzi Ceramikarnia UULI. Wraz ze strażakami rozegramy wiele gier i zabaw sportowych.

GPGK

 • UWAGA! Wstrzymanie odbioru odpadów segregowanych!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że od dnia 17.06.2019 r. wstrzymuje odbiór odpadów opakowaniowych (żółte worki), szkła (zielone worki) i papieru (niebieskie worki) do odwołania.

 • Zakaz pobierania wody z hydrantów

  GPGK w Tarnowcu informuje o zakazie pobierania wody z hydrantów przeciwpożarowych, zainstalowanych na sieciach wodociągowych. Każdy nielegalny pobór wody z gminnego hydrantu podlega karze grzywny.

 • Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że w miejscowości Umieszcz w dniu dzisiejszym (tj. 10.06.2019 r.) nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana awarią.

 • Przetarg - Budowa, rozbudowa i przebudowa ujęcia wody, stacji uzdatniania wody oraz sieci wodociągowej

  minne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: Wyłonienie wykonawców robót na przebudowę stacji uzdatniania wody w m. Tarnowiec w ramach projektu "Budowa, rozbudowa i przebudowa ujęcia wody, stacji uzdatniania wody oraz sieci wodociągowej na obszarze Gminy Tarnowiec"

 • Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu, informuje o przerwie w dostawie wody, która nastąpi w dniu dzisiejszym (16.05.2019 r.) w miejscowości Tarnowiec

Sport

Mapa-kontakt