^ Idź do góry
facebook

Sukcesy sportowe uczniów z ZSP w Łubnie Szlacheckim

Bardzo dobre wyniki sportowe odnotowali uczniowie z ZSP w Łubnie Szlacheckim, a wyjazdy na te zawody sponsorowała Komisja Zwalczania Problemów Alkoholowych działająca przy Gminie Tarnowiec.

Bardzo dobre wyniki sportowe odnotowali uczniowie z ZSP w Łubnie Szlacheckim, a wyjazdy na te zawody sponsorowała Komisja Zwalczania Problemów Alkoholowych działająca przy Gminie Tarnowiec.

14 marca w Cieklinie odbyły się zawody powiatowe szkół podstawowych w mini piłce siatkowej chłopców, na których zajęliśmy dobre piąte miejsce na osiem startujących drużyn. Również piąte miejsce zajęła drużyna dziewcząt na powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej, które odbyły się w Jaśle 22 marca.

Świetne wyniki odnieśli uczniowie z Gimnazjum w Łubnie Szlacheckim podczas zawodów o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Jedliczu, które odbyły się 27 kwietnia. Chłopcy zajęli pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej pokonując wszystkie startujące drużyny: z Jedlicza, Odrzykonia i Kopytowej. Dziewczyny zajęły wysokie drugie miejsce ulegając jedynie drużynie z Odrzykonia po zaciętym i wyrównanym meczu 1 – 2 w setach.

Bardzo dobrze wystartowali również uczniowie ze SP z Łubna Szlacheckiego podczas powiatowych zawodów w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym, które odbyły się 22 maja w Trzcinicy. Wszystkie startujące drużyny zarówno dziewcząt i chłopców zajęły wysokie drugie miejsce na pięć a w trójboju dziewcząt na sześć startujących drużyn.

I tutaj jedno sprostowanie – na dyplomie trójboju dziewcząt widnieje pierwsze miejsce, które wynikało z naliczonych punktów przez sędziów z Trzcinicy. Ale nauczyciele wychowania fizycznego z Łubna Szlacheckiego zauważyli błąd sędziego na niekorzyść własnej drużyny, który polegał na wpisaniu w karcie startowej nieprawdziwego wyniku w skoku w dal jednej ze startujących uczennic. Ten błąd został zgłoszony do organizatorów zawodów z Trzcinicy i do drużyny z Szebni, która w ten sposób zajęła pierwsze miejsce. Za taką postawę Fair Play zostaliśmy pochwaleni przez sędziów zawodów i drużynę z Szebni jako bardzo dobry przykład wychowawczy dla wszystkich zawodników.

24 maja w Trzcinicy odbył się I Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych o Puchar Starosty Jasielskiego. Na dwanaście startujących drużyn nasi uczniowie zajęli bardzo wysokie czwarte miejsce.

Wyjazd na wyżej wymienione imprezy sportowe sfinansowała Komisja Zwalczania Problemów Alkoholowych działająca przy Gminie Tarnowiec, za co w imieniu zawodników i szkoły serdecznie dziękujemy.

Opracował: Tomasz Korzeniowski nauczyciel wychowania fizycznego.

zawody-szkolne-2012001.JPGzawody-szkolne-2012002.JPGzawody-szkolne-2012003.JPGzawody-szkolne-2012004.JPGzawody-szkolne-2012005.JPGzawody-szkolne-2012006.JPGzawody-szkolne-2012007.JPGzawody-szkolne-2012008.JPGzawody-szkolne-2012009.JPG

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Kurs komputerowy dla Seniorów

   Zapraszamy serdecznie seniorów z terenu Gminy Tarnowiec na bezpłatny kurs z zakresu obsługi komputera i Internetu. Szczegółowe informacje pod nr tel: (13) 443-69-36 oraz 885-555-205

 • Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi - Wycieczka do Łańcuta - 12.09.2019

  We czwartek 12.09 Seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu udali się na wycieczkę do Łańcuta. Zwiedzanie rozpoczęto od odrestaurowanych wnętrz na II piętrze Zamku...

 • Wycieczka do Warszawy - 07-08.09.2019

  7-8 września wraz z grupą, wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Placu Zamkowego, gdzie wysłuchaliśmy historii dotyczącej Kolumny Zygmunta. Następnie odwiedziliśmy Stare Miasto z Rynkiem i Pomnikiem Syrenki, które dzięki wzorcowej rekonstrukcji po II wojnie światowej zostało w 1980 r. wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO...

 • Bieg Uliczny oraz Zawody Nordic Walking.

  Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu, Uczniowski Klub Sportowy "Arka" w Umieszczu, Gmina Tarnowiec, Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Tarnowcu, Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Gminy Tarnowiec już po raz siódmy organizują Bieg Uliczny oraz czwarte Zawody Nordic Walking.

 • XI Festiwal Smaków Regionalnych Pierogi - 25.08.2019

  25 sierpnia 2019 roku w Tarnowcu odbył się XI Festiwal Smaków Regionalnych „Pierogi”. Smakosze pierogów i wyrobów regionalnych jak co roku tłumnie przybywali na teren stadionu sportowego już od wczesnych godzin popołudniowych. Panie z 14 Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy przygotowały łącznie ponad 90 tyś sztuk pierogów...

GPGK

 • Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu, informuje, że w dniu 15.08.2019 r. do godzin popołudniowych nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana awarią wodociągu w okolicach budowanego mostu w Dobrucowej.

 • Ogłoszenie

  Informujemy mieszkańców Gminy Tarnowiec, że w dniu 16 sierpnia 2019 r. (tj. piątek) biura Gminnego Zakładu Gospodarki komunalnej w Tarnowcu będą nieczynne.

 • Odpady wielkogabarytowe i segregowane

  GPGK w Tarnowcu przypomina, że odpady wielkogabarytowe będą odbierane 1, 2, 3 lipca zgodnie z kolejnością wywozu odpadów w poszczególnych miejscowościach. Dodatkowo informujemy, że od dnia 8 lipca zostaje wznowiony odbiór odpadów opakowaniowych, szkła i papieru zgodnie z harmonogramem wywozu.

 • UWAGA! Wstrzymanie odbioru odpadów segregowanych!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że od dnia 17.06.2019 r. wstrzymuje odbiór odpadów opakowaniowych (żółte worki), szkła (zielone worki) i papieru (niebieskie worki) do odwołania.

 • Zakaz pobierania wody z hydrantów

  GPGK w Tarnowcu informuje o zakazie pobierania wody z hydrantów przeciwpożarowych, zainstalowanych na sieciach wodociągowych. Każdy nielegalny pobór wody z gminnego hydrantu podlega karze grzywny.

Sport

Mapa-kontakt