^ Idź do góry
facebook

Gminne zawody Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej chłopców

W dniu 15.12.2008r. w ZSP w Łubnie Szlacheckim odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chłopców. Tym razem frekwencja dopisała- w zawodach wzięło udział sześć reprezentacji szkół podstawowych:

Gminne zawody Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej chłopców

   W dniu 15.12.2008r. w ZSP w Łubnie Szlacheckim odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chłopców. Tym razem frekwencja dopisała- w zawodach wzięło udział sześć reprezentacji szkół podstawowych:

1.SP Czeluśnica

2.SP Wrocanka

3.SP Glinik Polski

4.SP Roztoki

5.SP Tarnowiec

6.SP Łubno Szlacheckie

Rozegrano  aż dziesięć meczy. Wyniki dziewięciu z nich można zobaczyć na jednym ze zdjęć. W meczu dziesiątym-wielkim finale spotkały się reprezentacje ze SP w Tarnowcu i ze SP w Łubnie Szlacheckim. Mimo ,iż drużyna Łubna Szlacheckiego w meczu grupowym pokonała drużynę z Tarnowca w setach 2:0, to w meczu finałowym los się odwrócił i drużyna z Tarnowca udanie się zrewanżowała i pokonała drużynę z Łubna Szlacheckiego w setach 2:0 (20:16),(21:19).

Chłopcy ze SP w Tarnowcu uzyskali awans na zawody powiatowe, które zostaną rozegrane w marcu przyszłego roku. Życzmy im dalszych sukcesów i awansu na szczebel rejonowy!!!


Opracował:

Tomasz Korzeniowski

zawody-pilka siatkowa 002.jpgzawody-pilka siatkowa 005.jpgzawody-pilka siatkowa 006.jpgzawody-pilka siatkowa 007.jpgzawody-pilka siatkowa 008.jpgzawody-pilka siatkowa 009.jpgzawody-pilka siatkowa 023.jpgzawody-pilka siatkowa 025.jpgzawody-pilka siatkowa 044.jpgzawody-pilka siatkowa 045.jpgzawody-pilka siatkowa 046.jpgzawody-pilka siatkowa 047.jpgzawody-pilka siatkowa 048.jpgzawody-pilka siatkowa 052.jpgzawody-pilka siatkowa 054.jpgzawody-pilka siatkowa 058.jpgzawody-pilka siatkowa 059.jpgzawody-pilka siatkowa 060.jpgzawody-pilka siatkowa 064.jpgzawody-pilka siatkowa 066.jpgzawody-pilka siatkowa 068.jpgzawody-pilka siatkowa 069.jpgzawody-pilka siatkowa 070.jpgzawody-pilka siatkowa 071.jpgzawody-pilka siatkowa 072.jpgzawody-pilka siatkowa 073.jpgzawody-pilka siatkowa 074.jpg

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

  14 czerwca na stadionie sportowym w Łubnie Szlacheckim odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży. Organizatorem Turnieju byli: Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu, Uczniowski Klub Sportowy „Arka” oraz Szkoła Podstawowa w Łubnie Szlacheckim z klasami Gimnazjum i oddziałami przedszkolnymi.

 • Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi - wyjazd do Krempnej - 6.06.2019

  6.06.2019 Seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu udali się na wycieczkę do Krempnej. Na początku odwiedzili cmentarz nr 6 na wzgórzu Łokieć - miejsce spoczynku ofiar I wojny światowej, poległych w latach 1914-1915. Pochowani są tutaj żołnierze armii Austro-Węgier i Rosji.

 • Gminny Dzień Dziecka w Tarnowcu - 1.06.2019

  1 czerwca na stadionie sportowym w Tarnowcu najmłodsi wraz z rodzicami świętowali swój szczególny dzień, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.Uroczystego otwarcia Gminnego Dnia Dziecka dokonał Wójt Gminy Pan Jan Czubik, składając dzieciom najlepsze życzenia wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

 • Wycieczka Lwów 2019

  50 osób z Gminy Tarnowiec wzięło udział w dwudniowej wycieczce do Lwowa, która odbyła się w dniach 1 – 2 czerwca br. W bogatym programie zwiedzania znalazły takie atrakcyjne miejsca jak: śródmieście Lwowa (wpisane na Listę UNESCO), rynek z Kamienicą Królewską, ratusz, katedra ormiańska, Baszta Prochowa, spacer Prospektem Swobody – pomnik Adama Mickiewicza, katedra grekokatolicka św. Jura, cmentarz: Łyczakowski i Orląt, Objazdowa wycieczka po mieście....

 • Gminny Dzień Dziecka

  1 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci na wspaniałą zabawę – Gminny Dzień Dziecka – Piknik pełen emocji! Start godzina 15:00 Stadion Sportowy w Tarnowcu.Przygotowaliśmy wiele atrakcji: wspaniałe zabawy, konkursy rodzinne i tańce z Animatorami z Kinder Sid. Ponadto dmuchańce, możliwość pomalowania twarzy, wata cukrowa, popcorn. Atrakcyjne warsztaty ceramiczne z różnymi technikami zaprezentuje i poprowadzi Ceramikarnia UULI. Wraz ze strażakami rozegramy wiele gier i zabaw sportowych.

GPGK

 • UWAGA! Wstrzymanie odbioru odpadów segregowanych!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że od dnia 17.06.2019 r. wstrzymuje odbiór odpadów opakowaniowych (żółte worki), szkła (zielone worki) i papieru (niebieskie worki) do odwołania.

 • Zakaz pobierania wody z hydrantów

  GPGK w Tarnowcu informuje o zakazie pobierania wody z hydrantów przeciwpożarowych, zainstalowanych na sieciach wodociągowych. Każdy nielegalny pobór wody z gminnego hydrantu podlega karze grzywny.

 • Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że w miejscowości Umieszcz w dniu dzisiejszym (tj. 10.06.2019 r.) nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana awarią.

 • Przetarg - Budowa, rozbudowa i przebudowa ujęcia wody, stacji uzdatniania wody oraz sieci wodociągowej

  minne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: Wyłonienie wykonawców robót na przebudowę stacji uzdatniania wody w m. Tarnowiec w ramach projektu "Budowa, rozbudowa i przebudowa ujęcia wody, stacji uzdatniania wody oraz sieci wodociągowej na obszarze Gminy Tarnowiec"

 • Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu, informuje o przerwie w dostawie wody, która nastąpi w dniu dzisiejszym (16.05.2019 r.) w miejscowości Tarnowiec

Sport

Mapa-kontakt