^ Idź do góry
facebook

Bieg Uliczny "Krośnieńska Starówka"

Sześć medali uczniów z ZSP w Łubnie Szlacheckim i Uczniowskiego Klubu Sportowego Łubno na Międzynarodowym Biegu Ulicznym Krośnieńska Starówka

W sobotę 29.05.2010r. w Chyrowej odbył się Międzynarodowy Bieg Uliczny Krośnieńska Starówka. Pierwotnie bieg ten miał się odbyć w Krośnie 16 maja ale z przyczyn pogodowych został przeniesiony do Chyrowej i z biegu ulicznego stał się biegiem przełajowym górskim. Zawody te zostały reaktywowane po 7 latach przerwy dla uczczenia

30- lecia Solidarności. W biegu tym nie zabrakło również uczniów z ZSP w Łubnie Szlacheckim i jednocześnie zawodników UKS Łubno pod opieką pana Tomasza Korzeniowskiego. Nasi młodzi sportowcy zaprezentowali się bardzo dobrze wręcz zdominowali te zawody zdobywając sześć medali, w tym aż 3 złote, 1 srebrny i 2 brązowe.

Złote medale:

Adrianna Syrek - kl. III-IV SP

Konrad Doniek - kl. III-IV SP

Paweł Wilk - kl. I-III GIMNAZJUM

Srebrny medal:

Filip Gierlicki - kl. III-IV SP

Brązowe medale:

Gabriela Munia - kl.III-IV SP

Izabela Goleń  - kl. V-VI SP

Wszycy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe koszulki i szklanki z logo zawodów a uczniowie, którzy zajęli miejsca 1-3 w kategorii dziewcząt i chłopców nagrody rzeczowe. Kilku naszych uczniów wylosowało dodatkowe nagrody w loterii fantowej. Po trudnej rywalizacji sportowej w górskiej scenerii  Chyrowej wszyscy zostali zaproszeni na wspólne pieczenie kielbaski przy ognisku. Atrakcyjną częścią imprezy była również projekcja filmu o Magurskim Parku Nardowym.Dla dzieci był to miło i bardzo radośnie spędzony czas, który dostarczył im wielu nizapomnianych przeżyć.

Wyjazd ten był możliwy dzięki finansowemu wsparciu Komisji Zwalczania Problemów Alkoholowych przy Gminie Tarnowiec.

image001.JPGimage002.JPGimage003.JPGimage004.JPGimage005.JPGimage006.JPGimage007.JPGimage008.JPGimage009.JPGimage010.JPGimage011.JPGimage012.JPGimage013.JPGimage014.JPGimage015.JPGimage016.JPGimage017.JPGimage018.JPG

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Wakacje z GOK

  W Piątek 12 lipca, grami i zabawami sportowymi zakończyliśmy Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu! Na świeżym powietrzu rozegraliśmy wiele zabaw i gier sprawnościowych oraz integracyjnych. Każdy, komu bliska rywalizacja i dobra zabawa, wybrał piątkowe przedpołudnie z nami ;)

 • Zwierzyniec - 6.07.2019

  Kolejna wycieczka z Gminnym Ośrodkiem Kultury za nami! 6.07 udaliśmy się na malownicze Roztocze. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Zwierzyńca gdzie odwiedziliśmy Muzeum Roztoczańskiego PN, w którym po projekcji filmu przedstawiającego bogactwo fauny i flory występującej na terenie Parku i Roztocza obejrzeliśmy stałe wystawy w budynku muzeum...

 • Warsztaty - Tworzenie kompozycji w szkle

  Kolejne florystyczne warsztaty za nami!W Poniedziałek w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu odbyły się warsztaty florystyczne. Tym razem uczestniczki tworzyły bardzo modne, kompozycje roślinne w szkle. Kompozycje, oprócz roślin, ozdabiane były kamyczkami, korą oraz kolorowym piaskiem.

 • Wianki - Dobrucowa 2019

  Zgodnie z coroczną tradycją z okazji przesilenia letniego, w sobotę 29 czerwca w Dobrucowej odbyły się obchody Nocy Świętojańskiej – Wianki. Na tę wyjątkową uroczystość przybyło wielu gości: m.in.: Wójt Gminy Tarnowiec Jan Czubik, Przewodniczący Rady Jarosław Pękala, Skarbnik Gminy Agata Augustyn, Dyrektor Banku Piotr Wietecha, Sołtys wsi Jarosław Lula, Przewodnicząca Regionalnej Rady KGW Irena Soboń...

 • Wakacje 2019 z GOK

  Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnych Wakacji z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu! W pierwszej części letniego wypoczynku chcemy Wam zaproponować m.in.: Wyjazd do Parku Linowego w Rzeszowie, wyjazd się na bajkę do Art Kina oraz na Rejs Statkiem po Jeziorze Solińskim. Dla aktywnych przygotowaliśmy gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu. Oczywiście nie zabraknie Artystycznych Zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury...

GPGK

 • Odpady wielkogabarytowe i segregowane

  GPGK w Tarnowcu przypomina, że odpady wielkogabarytowe będą odbierane 1, 2, 3 lipca zgodnie z kolejnością wywozu odpadów w poszczególnych miejscowościach. Dodatkowo informujemy, że od dnia 8 lipca zostaje wznowiony odbiór odpadów opakowaniowych, szkła i papieru zgodnie z harmonogramem wywozu.

 • UWAGA! Wstrzymanie odbioru odpadów segregowanych!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że od dnia 17.06.2019 r. wstrzymuje odbiór odpadów opakowaniowych (żółte worki), szkła (zielone worki) i papieru (niebieskie worki) do odwołania.

 • Zakaz pobierania wody z hydrantów

  GPGK w Tarnowcu informuje o zakazie pobierania wody z hydrantów przeciwpożarowych, zainstalowanych na sieciach wodociągowych. Każdy nielegalny pobór wody z gminnego hydrantu podlega karze grzywny.

 • Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że w miejscowości Umieszcz w dniu dzisiejszym (tj. 10.06.2019 r.) nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana awarią.

 • Przetarg - Budowa, rozbudowa i przebudowa ujęcia wody, stacji uzdatniania wody oraz sieci wodociągowej

  minne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: Wyłonienie wykonawców robót na przebudowę stacji uzdatniania wody w m. Tarnowiec w ramach projektu "Budowa, rozbudowa i przebudowa ujęcia wody, stacji uzdatniania wody oraz sieci wodociągowej na obszarze Gminy Tarnowiec"

Sport

Mapa-kontakt