^ Idź do góry
facebook

Zagłosuj i pomóż szkole w Umieszczu wygrać wielofunkcyjne boisko.

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół z terenu gminy Tarnowiec do włączenia się do głosowania w akcji „Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga”, którego fundatorem nagród jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół z terenu gminy Tarnowiec do włączenia się do głosowania w akcji „Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga”, którego fundatorem nagród jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Weź udział w akcji - zagłosuj i pomóż szkole wygrać wielofunkcyjne boisko

Aby wziąć udział w głosowaniu:

 1. Wejdź na stronę www.koloroweboiska.pl
 2. Naciśnij głosuj.
 3. Zapoznaj się z regulaminem.
 4. Załóż konto.
 5. Zaloguj się i znajdź szkołę i pracę plastyczną, na którą chcesz głosować.

Zespół Szkół Publicznych w Umieszczu miejscowość - Tarnowiec

Po wejściu na profil szkoły oddaj na nią głos.

Głosuj raz dziennie przez cały okres trwania konkursu.

Od 18 maja do 18 czerwca.

Życzymy udanej zabawy!


Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Umieszczu wzięli udział w Ogólnopolskim Programie „Kolorowe boiska .. czyli Szkolna Pierwsza Liga”.

Celem programu jest popularyzowanie idei aktywnego spędzania wolnego czasu wśród dzieci i młodzieży oraz stwarzanie najlepszych warunków do uprawiania sportu.

Praca plastyczna została wykonana przez uczniów kl. IV, V i VI Szkoły Podstawowej w Umieszczu.

Opiekunami  projektu były panie  Krystyna Procner - Tomkiewicz i Marta Kapała.

Każdy uczeń chciał uczestniczyć w tworzeniu tego projektu, a tym samym włączyć się do ogólnopolskiego programu "Kolorowe Boiska…". Autorzy poszczególnych postaci starali się przedstawić szczęście i radość zawodników i kibiców biorących udział w rozgrywkach sportowych naszego szkolnego klubu "Arka".

Praca przedstawia kibiców, którzy z zapałem spoglądają na rozgrywający się mecz. Praca plastyczna jest wykonana z różnych materiałów,  zawiera elementy płaskie i przestrzenne oraz bardzo bogaty materiał plastyczny. Postacie zawodników wykonane są z masy utwardzalnej   i pomalowane  farbami akrylowymi. Część kibiców wycięta  jest z tektury,  a część namalowana na kartonie. Bramki zrobione są z drewnianych  patyczków i plastikowej siateczki. Boisko pokryte jest  pergaminem  symbolizującym zieloną murawę o jakiej marzą zawodnicy.

Wykonana przez uczniów praca plastyczna przedstawia  piękny krajobraz naszego terenu, gdzie na zielonym tarnowieckim wzgórzu widnieje słynne  na całą okolicę Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Umieszczu wraz z opiekunami projektu są bardzo szczęśliwi, że mogli uczestniczyć w ogólnopolskim programie „Kolorowe Boiska…" Zapraszamy wszystkich uczniów do głosowania i życzymy udanej zabawy.

DSCN6786.JPGDSCN6787.JPGDSCN6788.JPGDSCN6789.JPGDSCN6790.JPGDSCN6801.JPGDSCN6809.JPGDSCN6815.JPG

 

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

  14 czerwca na stadionie sportowym w Łubnie Szlacheckim odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży. Organizatorem Turnieju byli: Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu, Uczniowski Klub Sportowy „Arka” oraz Szkoła Podstawowa w Łubnie Szlacheckim z klasami Gimnazjum i oddziałami przedszkolnymi.

 • Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi - wyjazd do Krempnej - 6.06.2019

  6.06.2019 Seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu udali się na wycieczkę do Krempnej. Na początku odwiedzili cmentarz nr 6 na wzgórzu Łokieć - miejsce spoczynku ofiar I wojny światowej, poległych w latach 1914-1915. Pochowani są tutaj żołnierze armii Austro-Węgier i Rosji.

 • Gminny Dzień Dziecka w Tarnowcu - 1.06.2019

  1 czerwca na stadionie sportowym w Tarnowcu najmłodsi wraz z rodzicami świętowali swój szczególny dzień, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.Uroczystego otwarcia Gminnego Dnia Dziecka dokonał Wójt Gminy Pan Jan Czubik, składając dzieciom najlepsze życzenia wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

 • Wycieczka Lwów 2019

  50 osób z Gminy Tarnowiec wzięło udział w dwudniowej wycieczce do Lwowa, która odbyła się w dniach 1 – 2 czerwca br. W bogatym programie zwiedzania znalazły takie atrakcyjne miejsca jak: śródmieście Lwowa (wpisane na Listę UNESCO), rynek z Kamienicą Królewską, ratusz, katedra ormiańska, Baszta Prochowa, spacer Prospektem Swobody – pomnik Adama Mickiewicza, katedra grekokatolicka św. Jura, cmentarz: Łyczakowski i Orląt, Objazdowa wycieczka po mieście....

 • Gminny Dzień Dziecka

  1 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci na wspaniałą zabawę – Gminny Dzień Dziecka – Piknik pełen emocji! Start godzina 15:00 Stadion Sportowy w Tarnowcu.Przygotowaliśmy wiele atrakcji: wspaniałe zabawy, konkursy rodzinne i tańce z Animatorami z Kinder Sid. Ponadto dmuchańce, możliwość pomalowania twarzy, wata cukrowa, popcorn. Atrakcyjne warsztaty ceramiczne z różnymi technikami zaprezentuje i poprowadzi Ceramikarnia UULI. Wraz ze strażakami rozegramy wiele gier i zabaw sportowych.

GPGK

 • UWAGA! Wstrzymanie odbioru odpadów segregowanych!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że od dnia 17.06.2019 r. wstrzymuje odbiór odpadów opakowaniowych (żółte worki), szkła (zielone worki) i papieru (niebieskie worki) do odwołania.

 • Zakaz pobierania wody z hydrantów

  GPGK w Tarnowcu informuje o zakazie pobierania wody z hydrantów przeciwpożarowych, zainstalowanych na sieciach wodociągowych. Każdy nielegalny pobór wody z gminnego hydrantu podlega karze grzywny.

 • Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że w miejscowości Umieszcz w dniu dzisiejszym (tj. 10.06.2019 r.) nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana awarią.

 • Przetarg - Budowa, rozbudowa i przebudowa ujęcia wody, stacji uzdatniania wody oraz sieci wodociągowej

  minne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: Wyłonienie wykonawców robót na przebudowę stacji uzdatniania wody w m. Tarnowiec w ramach projektu "Budowa, rozbudowa i przebudowa ujęcia wody, stacji uzdatniania wody oraz sieci wodociągowej na obszarze Gminy Tarnowiec"

 • Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu, informuje o przerwie w dostawie wody, która nastąpi w dniu dzisiejszym (16.05.2019 r.) w miejscowości Tarnowiec

Sport

Mapa-kontakt