^ Idź do góry
facebook

Zagłosuj i pomóż szkole w Umieszczu wygrać wielofunkcyjne boisko.

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół z terenu gminy Tarnowiec do włączenia się do głosowania w akcji „Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga”, którego fundatorem nagród jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół z terenu gminy Tarnowiec do włączenia się do głosowania w akcji „Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga”, którego fundatorem nagród jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Weź udział w akcji - zagłosuj i pomóż szkole wygrać wielofunkcyjne boisko

Aby wziąć udział w głosowaniu:

 1. Wejdź na stronę www.koloroweboiska.pl
 2. Naciśnij głosuj.
 3. Zapoznaj się z regulaminem.
 4. Załóż konto.
 5. Zaloguj się i znajdź szkołę i pracę plastyczną, na którą chcesz głosować.

Zespół Szkół Publicznych w Umieszczu miejscowość - Tarnowiec

Po wejściu na profil szkoły oddaj na nią głos.

Głosuj raz dziennie przez cały okres trwania konkursu.

Od 18 maja do 18 czerwca.

Życzymy udanej zabawy!


Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Umieszczu wzięli udział w Ogólnopolskim Programie „Kolorowe boiska .. czyli Szkolna Pierwsza Liga”.

Celem programu jest popularyzowanie idei aktywnego spędzania wolnego czasu wśród dzieci i młodzieży oraz stwarzanie najlepszych warunków do uprawiania sportu.

Praca plastyczna została wykonana przez uczniów kl. IV, V i VI Szkoły Podstawowej w Umieszczu.

Opiekunami  projektu były panie  Krystyna Procner - Tomkiewicz i Marta Kapała.

Każdy uczeń chciał uczestniczyć w tworzeniu tego projektu, a tym samym włączyć się do ogólnopolskiego programu "Kolorowe Boiska…". Autorzy poszczególnych postaci starali się przedstawić szczęście i radość zawodników i kibiców biorących udział w rozgrywkach sportowych naszego szkolnego klubu "Arka".

Praca przedstawia kibiców, którzy z zapałem spoglądają na rozgrywający się mecz. Praca plastyczna jest wykonana z różnych materiałów,  zawiera elementy płaskie i przestrzenne oraz bardzo bogaty materiał plastyczny. Postacie zawodników wykonane są z masy utwardzalnej   i pomalowane  farbami akrylowymi. Część kibiców wycięta  jest z tektury,  a część namalowana na kartonie. Bramki zrobione są z drewnianych  patyczków i plastikowej siateczki. Boisko pokryte jest  pergaminem  symbolizującym zieloną murawę o jakiej marzą zawodnicy.

Wykonana przez uczniów praca plastyczna przedstawia  piękny krajobraz naszego terenu, gdzie na zielonym tarnowieckim wzgórzu widnieje słynne  na całą okolicę Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Umieszczu wraz z opiekunami projektu są bardzo szczęśliwi, że mogli uczestniczyć w ogólnopolskim programie „Kolorowe Boiska…" Zapraszamy wszystkich uczniów do głosowania i życzymy udanej zabawy.

DSCN6786.JPGDSCN6787.JPGDSCN6788.JPGDSCN6789.JPGDSCN6790.JPGDSCN6801.JPGDSCN6809.JPGDSCN6815.JPG

 

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Kurs komputerowy dla Seniorów

   Zapraszamy serdecznie seniorów z terenu Gminy Tarnowiec na bezpłatny kurs z zakresu obsługi komputera i Internetu. Szczegółowe informacje pod nr tel: (13) 443-69-36 oraz 885-555-205

 • Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi - Wycieczka do Łańcuta - 12.09.2019

  We czwartek 12.09 Seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu udali się na wycieczkę do Łańcuta. Zwiedzanie rozpoczęto od odrestaurowanych wnętrz na II piętrze Zamku...

 • Wycieczka do Warszawy - 07-08.09.2019

  7-8 września wraz z grupą, wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Placu Zamkowego, gdzie wysłuchaliśmy historii dotyczącej Kolumny Zygmunta. Następnie odwiedziliśmy Stare Miasto z Rynkiem i Pomnikiem Syrenki, które dzięki wzorcowej rekonstrukcji po II wojnie światowej zostało w 1980 r. wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO...

 • Bieg Uliczny oraz Zawody Nordic Walking.

  Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu, Uczniowski Klub Sportowy "Arka" w Umieszczu, Gmina Tarnowiec, Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Tarnowcu, Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Gminy Tarnowiec już po raz siódmy organizują Bieg Uliczny oraz czwarte Zawody Nordic Walking.

 • XI Festiwal Smaków Regionalnych Pierogi - 25.08.2019

  25 sierpnia 2019 roku w Tarnowcu odbył się XI Festiwal Smaków Regionalnych „Pierogi”. Smakosze pierogów i wyrobów regionalnych jak co roku tłumnie przybywali na teren stadionu sportowego już od wczesnych godzin popołudniowych. Panie z 14 Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy przygotowały łącznie ponad 90 tyś sztuk pierogów...

GPGK

 • Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu, informuje, że w dniu 15.08.2019 r. do godzin popołudniowych nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana awarią wodociągu w okolicach budowanego mostu w Dobrucowej.

 • Ogłoszenie

  Informujemy mieszkańców Gminy Tarnowiec, że w dniu 16 sierpnia 2019 r. (tj. piątek) biura Gminnego Zakładu Gospodarki komunalnej w Tarnowcu będą nieczynne.

 • Odpady wielkogabarytowe i segregowane

  GPGK w Tarnowcu przypomina, że odpady wielkogabarytowe będą odbierane 1, 2, 3 lipca zgodnie z kolejnością wywozu odpadów w poszczególnych miejscowościach. Dodatkowo informujemy, że od dnia 8 lipca zostaje wznowiony odbiór odpadów opakowaniowych, szkła i papieru zgodnie z harmonogramem wywozu.

 • UWAGA! Wstrzymanie odbioru odpadów segregowanych!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że od dnia 17.06.2019 r. wstrzymuje odbiór odpadów opakowaniowych (żółte worki), szkła (zielone worki) i papieru (niebieskie worki) do odwołania.

 • Zakaz pobierania wody z hydrantów

  GPGK w Tarnowcu informuje o zakazie pobierania wody z hydrantów przeciwpożarowych, zainstalowanych na sieciach wodociągowych. Każdy nielegalny pobór wody z gminnego hydrantu podlega karze grzywny.

Sport

Mapa-kontakt