^ Idź do góry
facebook

Zagłosuj i pomóż szkole w Umieszczu wygrać wielofunkcyjne boisko.

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół z terenu gminy Tarnowiec do włączenia się do głosowania w akcji „Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga”, którego fundatorem nagród jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół z terenu gminy Tarnowiec do włączenia się do głosowania w akcji „Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga”, którego fundatorem nagród jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Weź udział w akcji - zagłosuj i pomóż szkole wygrać wielofunkcyjne boisko

Aby wziąć udział w głosowaniu:

 1. Wejdź na stronę www.koloroweboiska.pl
 2. Naciśnij głosuj.
 3. Zapoznaj się z regulaminem.
 4. Załóż konto.
 5. Zaloguj się i znajdź szkołę i pracę plastyczną, na którą chcesz głosować.

Zespół Szkół Publicznych w Umieszczu miejscowość - Tarnowiec

Po wejściu na profil szkoły oddaj na nią głos.

Głosuj raz dziennie przez cały okres trwania konkursu.

Od 18 maja do 18 czerwca.

Życzymy udanej zabawy!


Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Umieszczu wzięli udział w Ogólnopolskim Programie „Kolorowe boiska .. czyli Szkolna Pierwsza Liga”.

Celem programu jest popularyzowanie idei aktywnego spędzania wolnego czasu wśród dzieci i młodzieży oraz stwarzanie najlepszych warunków do uprawiania sportu.

Praca plastyczna została wykonana przez uczniów kl. IV, V i VI Szkoły Podstawowej w Umieszczu.

Opiekunami  projektu były panie  Krystyna Procner - Tomkiewicz i Marta Kapała.

Każdy uczeń chciał uczestniczyć w tworzeniu tego projektu, a tym samym włączyć się do ogólnopolskiego programu "Kolorowe Boiska…". Autorzy poszczególnych postaci starali się przedstawić szczęście i radość zawodników i kibiców biorących udział w rozgrywkach sportowych naszego szkolnego klubu "Arka".

Praca przedstawia kibiców, którzy z zapałem spoglądają na rozgrywający się mecz. Praca plastyczna jest wykonana z różnych materiałów,  zawiera elementy płaskie i przestrzenne oraz bardzo bogaty materiał plastyczny. Postacie zawodników wykonane są z masy utwardzalnej   i pomalowane  farbami akrylowymi. Część kibiców wycięta  jest z tektury,  a część namalowana na kartonie. Bramki zrobione są z drewnianych  patyczków i plastikowej siateczki. Boisko pokryte jest  pergaminem  symbolizującym zieloną murawę o jakiej marzą zawodnicy.

Wykonana przez uczniów praca plastyczna przedstawia  piękny krajobraz naszego terenu, gdzie na zielonym tarnowieckim wzgórzu widnieje słynne  na całą okolicę Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Umieszczu wraz z opiekunami projektu są bardzo szczęśliwi, że mogli uczestniczyć w ogólnopolskim programie „Kolorowe Boiska…" Zapraszamy wszystkich uczniów do głosowania i życzymy udanej zabawy.

DSCN6786.JPGDSCN6787.JPGDSCN6788.JPGDSCN6789.JPGDSCN6790.JPGDSCN6801.JPGDSCN6809.JPGDSCN6815.JPG

 

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Ferie 2019

  Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnego spędzenia zbliżających się FERII ZIMOWYCH 2019. Przygotowaliśmy wiele ciekawych zajęć, wyjazdów, warsztatów. Pozostały te, które w poprzednich latach cieszyły się dużym zainteresowaniem, ale mamy też kilka nowości.

 • III Marszobieg w Dobrucowej

  Tradycyjnie, w pierwszą niedzielę Listopada, miłośnicy biegania oraz Nordic Walking spotkali się w Dobrucowej na Marszobiegu Pamięci Obozu Hitlerowskiego w Szebniach.

 • 19 Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Uzdrowisk Karpackich

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na 19 Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Uzdrowisk Karpackich, którego trasa przebiega przez Gminę Tarnowiec. Kolumna wyścigu przejedzie drogami gminy w godzinach 12:30 - 13:15. Niedziela 12 sierpnia - zapraszamy.

 • Festiwal Smaków Regionalnych - Pierogi 2018

  Jubileuszowa X edycja festiwalu, na który gorąco zapraszają: Gmina Tarnowiec, Gminny Ośrodek Kultury, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Tarnowiec. Festiwal odbędzie się 19 sierpnia br. na Stadionie Sportowym w Tarnowcu.

 • Gminny Dzień Matki we Wrocance

  W niedzielę 27 maja odbył się Gminny Dzień Matki we Wrocance, zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich we Wrocance oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu.

GPGK

 • Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w miejscowości Dobrucowa przewiduje się przerwy w dostawie wody w dniu 23.01.2019 r. do czasu usunięcia awarii.

 • Przetarg - Budowa, rozbudowa i przebudowa ujęcia wody

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: Wyłonienie Wykonawców robót w ramach Projektu "Budowa, rozbudowa i przebudowa ujęcia wody, stacji uzdatniania wody oraz sieci wodociągowej na obszarze Gminy Tarnowiec".

 • Trudne warunki drogowe

  Szanowni Państwo.W związku z trudną sytuacją na drogach prosimy o ostrożną jazdę. Nasze służby dokładają wszelkich starań aby zapewnić przejezdność. Wszystkie jednostki zostały skierowane w teren i pracują tam od wczesnych godzin porannych. Raz jeszcze prosimy o szczególną ostrożność na drogach i wyrozumiałość.

 • Harmonogram wywozu odpadów - 2019 rok

  Harmonogram wywozu odpadów komunalnych na 2019 rok.

 • Zmiana terminu odbioru odpadów!

  GPGK w Tarnowcu Sp. z o. o. informuje, że w związku z tym, że 12 listopad 2018 r. jest dniem ustawowo wolnym od pracy to odbiór odpadów ulegających biodegradacji będzie przeprowadzony 13 listopada wraz z popiołem.

Sport

Mapa-kontakt