^ Idź do góry
facebook

Zagłosuj i pomóż szkole w Umieszczu wygrać wielofunkcyjne boisko.

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół z terenu gminy Tarnowiec do włączenia się do głosowania w akcji „Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga”, którego fundatorem nagród jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół z terenu gminy Tarnowiec do włączenia się do głosowania w akcji „Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga”, którego fundatorem nagród jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Weź udział w akcji - zagłosuj i pomóż szkole wygrać wielofunkcyjne boisko

Aby wziąć udział w głosowaniu:

 1. Wejdź na stronę www.koloroweboiska.pl
 2. Naciśnij głosuj.
 3. Zapoznaj się z regulaminem.
 4. Załóż konto.
 5. Zaloguj się i znajdź szkołę i pracę plastyczną, na którą chcesz głosować.

Zespół Szkół Publicznych w Umieszczu miejscowość - Tarnowiec

Po wejściu na profil szkoły oddaj na nią głos.

Głosuj raz dziennie przez cały okres trwania konkursu.

Od 18 maja do 18 czerwca.

Życzymy udanej zabawy!


Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Umieszczu wzięli udział w Ogólnopolskim Programie „Kolorowe boiska .. czyli Szkolna Pierwsza Liga”.

Celem programu jest popularyzowanie idei aktywnego spędzania wolnego czasu wśród dzieci i młodzieży oraz stwarzanie najlepszych warunków do uprawiania sportu.

Praca plastyczna została wykonana przez uczniów kl. IV, V i VI Szkoły Podstawowej w Umieszczu.

Opiekunami  projektu były panie  Krystyna Procner - Tomkiewicz i Marta Kapała.

Każdy uczeń chciał uczestniczyć w tworzeniu tego projektu, a tym samym włączyć się do ogólnopolskiego programu "Kolorowe Boiska…". Autorzy poszczególnych postaci starali się przedstawić szczęście i radość zawodników i kibiców biorących udział w rozgrywkach sportowych naszego szkolnego klubu "Arka".

Praca przedstawia kibiców, którzy z zapałem spoglądają na rozgrywający się mecz. Praca plastyczna jest wykonana z różnych materiałów,  zawiera elementy płaskie i przestrzenne oraz bardzo bogaty materiał plastyczny. Postacie zawodników wykonane są z masy utwardzalnej   i pomalowane  farbami akrylowymi. Część kibiców wycięta  jest z tektury,  a część namalowana na kartonie. Bramki zrobione są z drewnianych  patyczków i plastikowej siateczki. Boisko pokryte jest  pergaminem  symbolizującym zieloną murawę o jakiej marzą zawodnicy.

Wykonana przez uczniów praca plastyczna przedstawia  piękny krajobraz naszego terenu, gdzie na zielonym tarnowieckim wzgórzu widnieje słynne  na całą okolicę Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Umieszczu wraz z opiekunami projektu są bardzo szczęśliwi, że mogli uczestniczyć w ogólnopolskim programie „Kolorowe Boiska…" Zapraszamy wszystkich uczniów do głosowania i życzymy udanej zabawy.

DSCN6786.JPGDSCN6787.JPGDSCN6788.JPGDSCN6789.JPGDSCN6790.JPGDSCN6801.JPGDSCN6809.JPGDSCN6815.JPG

 

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Ogłoszenie

  Informujemy, że w dniu 19 kwietnia 2019r. (tj. piątek) Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu,  będzie nieczynny.

 • Jubileuszowy Konkurs Wielkanocny Rozstrzygnięty

  12 kwietnia 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbył się XX - Jubileuszowy Gminny Konkurs: "Najładniejsza palma wielkanocna”. Organizatorami konkursu był SP Tarnowiec i GOK Tarnowiec, koordynatorem zaś pani Edyta Koszyk. 

 • Warsztaty tworzenia wianków wielkanocnych

  Tradycyjnie, przed Świętami, przygotowaliśmy warsztaty tworzenia dekoracji. Tym razem tematem spotkania były wiosenne wianki. Piękne kwiaty, ozdoby, jajka, motylki – to wszystko można było wykorzystać do tworzenia własnej dekoracji.

 • Spotkanie z Przedstawicielkami Kół Gospodyń Wiejskich

  W Poniedziałek 8 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu, na zaproszenie Pani Ireny Soboń odbyło się uroczyste spotkanie z Przedstawicielkami Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Tarnowiec, Panem Wójtem Janem Czubikiem oraz Przedstawicielami Regionalnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Jaśle.

 • Sukcesy zawodników ASW na Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Judo

  Jak co roku zawodnicy naszego klubu rywalizowali na Mistrzostwach Województwa, które odbyły się w Krośnie. Turniej przyciągnął ok 150 zawodników z całego podkarpacia.

GPGK

 • Przetarg - Budowa, rozbudowa i przebudowa ujęcia wody

  GPGK w Tarnowcu Sp. z o. o. ogłasza przetarg na wyłonienie Wykonawców robót w ramach Projektu "Budowa, rozbudowa i przebudowa ujęcia wody, stacji uzdatniania wody oraz sieci wodociągowej na obszarze Gminy Tarnowiec"

 • Ogłoszenie

  Informujemy, że w dniu 19 kwietnia 2019r. (tj. piątek) Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu,  będzie nieczynne.

 • Informacja dotycząca segregacji odpadów

  GPGK w Tarnowcu ponownie informuje, że odpady komunalne w workach z wagą powyżej 25 kg nie będą odbierane od mieszkańców.

 • Informacja dla mieszkańców

  GPGK w Tarnowcu informuje, że następujące ciągłe awarie pomp na przepompowniach i oczyszczalni ścieków są spowodowane wyrzucaniem do instalacji kanalizacyjnej (studzienek) odpadów takich jak: materiały ubraniowe, chusteczki nawilżone dla dzieci, odpady domowe, wnętrzności zwierząt itp.

 • Przerwa w dostawie wody!

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu, informuje, że w dniu 11 marca br. (tj. poniedziałek) nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana awarią w miejscowościach Tarnowiec, Roztoki, Sądkowa, Dobrucowa.

Sport

Mapa-kontakt