^ Idź do góry
facebook

Złoto i dwa srebra dla Tarnowca

Uczniowie ZSP w Tarnowcu: Jessica Orzechowicz i Eryk Głowacki po raz pierwszy uczestniczyli w rywalizacji najlepszych badmintonistów na Turnieju Badmintona w Szczucinie (woj. Małopolskie) 6 stycznia 2013 r.

Uczniowie ZSP w Tarnowcu: Jessica Orzechowicz i Eryk Głowacki po raz pierwszy uczestniczyli w rywalizacji najlepszych badmintonistów na Turnieju Badmintona w Szczucinie (woj. Małopolskie) 06 stycznia 2013 r.

Jessica zajęła pierwsze miejsce w najliczniej obsadzonej kategorii (III-IV kl. SP). Rozegrała łącznie 4 mecze i wszystkie wygrała w dwóch setach deklasując rywalki z województwa małopolskiego (Kraków, Szczucin, Tarnów,..). Eryk rywalizację w swojej kategorii zakończył na drugim miejscu. Cały dochód (wpisowe) z tej sportowej imprezy organizatorzy przekazali na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak widać na załączonych zdjęciach zawodnicy rywalizowali "z czerwonym serduszkiem" na koszulce.

W kategorii Open uczestniczyli także trenerzy UKS'u z Tarnowca. W tej kategorii również puchar i srebrny medal przypadł dla Tarnowca.

Tak, więc przedstawiciele najmłodszego podkarpackiego UKS'u z Tarnowca udanie rozpoczęli rok 2013 przyłączając się jednocześnie do akcji WOŚP.

Nasi zawodnicy na co dzień trenują w sekcji badmintona UKS "Mixteam" przy ZSP w Tarnowcu, który swoją działalność zainaugurował w listopadzie ubiegłego roku. Warto nadmienić również, że Jessica już dwukrotnie wywalczyła mistrzostwo województwa podkarpackiego i aktualnie zajmuje pierwsze miejsce na liście klasyfikacyjnej w swojej kategorii.

Wszystkich chętnych, a szczególnie dzieci z klas 3-5 SP z terenu Gminy Tarnowiec - zapraszamy do sekcji badmintona przy UKS Tarnowiec. Informacje dodatkowe na stronie www.zstarnowiec.eu. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub https://www.facebook.com/uks.mixteam. Informacji o zapisach do sekcji piłki ręcznej i nożnej udzielają nauczyciele WF ZSP w Tarnowcu

Zarząd UKS MixTeam Tarnowiec

1.jpg2.jpg3.jpg5.jpg6.jpg8.jpg10.jpg12.jpg14.jpg17.jpg18.jpg21.jpg22.jpg

 • Wnioski o dopłaty
  Wnioski o dopłaty
 • Zespół Szkół w Jedliczu - rekrutacja
  Zespół Szkół w Jedliczu - rekrutacja
 • KRUS - zasady obsługi interesantów
  KRUS - zasady obsługi interesantów

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 42 555 00

FAX: +48 13 42 555 01

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

GPGK

 • Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. zaprasza do udziału w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego na: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad zadaniem inwestycyjnym pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Umieszcz" za pomocą zespołu Inspektorów Nadzoru Inwestorskiego.

 • Informacja

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Sp. z o. o. informuje, że 10 kwietnia 2020 r. (Wielki Piątek) będzie nieczynne.

 • Informacja

  W związku z zagrożeniem epidemią wirusa SARS-CoV-2 (koronawirus), od dnia 16 marca do odwolania następuje zmiana zasad funkcjonowania Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Sp. z o. o.

 • Harmonogram wywozu odpadów - 2020 rok

  Harmonogram wywozu odpadów komunalnych z terenu Gminy Tarnowiec na rok 2020.

 • UWAGA! Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu, informuje, że 07.12.2019 r. do godzin popołudniowych wystąpią przerwy w dostawie wody spowodowane awarią wodociągu.

Sport

Mapa-kontakt