^ Idź do góry
facebook

Krajowy Turniej Badmintona Młodzików Młodszych i Juniorów

Prawie 70 zawodników i zawodniczek z czołowych klubów z Polski - w tym prawie wszystkie z podkarpacia - rywalizowało w Ropczycach (sobota 9 marca 2013r.) na Krajowym Turnieju Badmintona Młodzików Młodszych i Juniorów. Gra podwójna dziewcząt cieszyła się dużą popularnością i należała do najliczniej obsadzonej kategorii - rywalizowało 18 drużyn (36 zawodniczek).

W gronie najlepszych uczestniczek Turnieju nie zabrakło również przedstawicielki z Tarnowca - uczennicy IV klasy Szkoły Podstawowej - jednej z najmłodszych uczestniczek tego Turnieju - reprezentantki UKS "MixTeam" Tarnowiec  Jessici Orzechowicz.

Jessi razem ze swoją koleżanką Klaudią Kusiak z zaprzyjaźnionego klubu UKS "Orliki" Ropica Polska k. Gorlic zajęły III miejsce w grze podwójnej dziewcząt. W drodze do półfinału nasze zawodniczki pokonały wyżej notowane i rozstawione w turnieju pary m.in. ze Straszęcina i Ropczyc. Nadmienić należy, iż nasze zawodniczki nie były zaliczane do faworytek Turnieju, nie były rozstawione przy losowaniu i tym bardziej ich znakomity występ był dużym zaskoczeniem dla obserwatorów i trenerów z innych klubów. Jessica z Klaudią zagrały po raz pierwszy i jak zauważyli obserwatorzy: z meczu na mecz grały coraz lepiej. Przegrały dopiero w półfinale, po zaciętym pojedynku ze starszymi zawodniczkami, które ostatecznie wygrały cały Turniej.

W sezonie 2012/2013 Jessica Orzechowicz zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej w swojej kategorii. Więcej informacji na http://www.badminton-rz.pl/

Zarząd UKS "MixTeam" Tarnowiec

1.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg6.jpeg8.jpeg9.jpeg10.jpegKTMM_ropczyce_09-03-2013.jpeg

  • KRUS - zasady obsługi interesantów
    KRUS - zasady obsługi interesantów
  • Idziemy na wybory
    Idziemy na wybory
  • Apel do mieszkańców
    Apel do mieszkańców

BIP

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 42 555 00

FAX: +48 13 42 555 01

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

GPGK

Sport

Mapa-kontakt