^ Idź do góry
facebook

Mistrzostwa Podkarpacia Żaków w Badmintonie

Mistrzostwa Podkarpacia Żaków (rocznik 2002 i młodsi) w Badmintonie jak co roku zgromadziły najlepszych młodych badmintonistów z całego województwa. Wśród startujących nie zabrakło nikogo z czołowych zawodników i zawodniczek w tej kategorii. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie i dostarczył licznie zebranej publiczności wiele wrażeń i emocji. W rywalizacji uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki z Rzeszowa, Mielca, Przemyśla, Nowej Dęby, Dubiecka, Dębicy, Tarnobrzega oraz Tarnowca.

Największy sukces odniosła uczennica IV klasy ZSP w Tarnowcu (pow. Jasielski) Jessica Orzechowicz, która zdobyła podwójny tytuł mistrzowski w grze pojedynczej dziewczyn oraz w grze mieszanej razem ze swoim partnerem Szymonem Maciągiem (UKS Strat Widełka pow. Kolbuszowski). Ten podwójny sukces tym bardziej zasługuje na wyróżnienie, gdyż zarówno w grze pojedynczej,  jaki i podwójnej wszystkie swoje mecze Jessica wygrała wysoko bez straty seta a w wynik meczu finałowego mówi sam za siebie (21-9, 21-4).  Również w grze podwójnej-mieszanej przeciwnicy niewiele mieli do powiedzenia. Finał gier podwójnych również zakończył się wysoką wygraną (21-11, 21-7)  Jessici Orzechowicz (UKS MixTeam Tarnowiec) oraz Szymona Maciąga (UKS Start Widełka).

Gra podwójna-mieszana tzw. MIXT była udanym debiutem dla tej młodej pary badmintonistów. Pokonali oni w finale drużynę z utytułowanego klubu z Nowej Dęby.
Wysokie piąte miejsce w rywalizacji gier pojedynczych na Mistrzostwach Żaków 2013 w Straszęcinie zajęła Ola Smalarz także uczennica IV klasy ZSP w Tarnowcu oraz  reprezentantka UKS MixTeam Tarnowiec. Gra Oli jest coraz lepsza a doświadczenia jakie zdobywa na turniejach wojewódzkich i krajowych oraz systematyczna praca na treningach zapewne będą procentować w przyszłości.

Szczegółowe wyniki Mistrzostw Podkarpacia znajdują się na:  http://www.badminton-rz.pl/. Zdjęcia można zobaczyć również na: https://www.facebook.com/uks.mixteam
Więcej o Mistrzostwach Podkarpacia w badmintonie przeczytać można na: http://www.badminton-rz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=350:mistrzostwa-podkarpacia-akow-straszcin-2013

W kończącym się już powoli sezonie 2012/2013 reprezentantka UKS'u z Tarnowca Jessica Orzechowicz w swojej kategorii wiekowej wygrała wszystkie cztery Turnieje Wojewódzkie, Turniej Victora w Mielcu, Wojewódzki Turniej w Jaśle oraz Turnieje poza granicami naszego  województwa: w Szczucinie, Suchedniowie oraz Szymbarku k. Gorlic.

Zapraszamy na nasze strony: https://www.facebook.com/uks.mixteam, http://zstarnowiec.eu/uks-aktualnosci

3.jpg4.jpg10.jpg12.jpg13.jpg17.jpgJ1.jpg

 • Nowe 500+
  Nowe 500+
 • Nowe 500+
  Nowe 500+
 • Targi Innowacji
  Targi Innowacji
 • Fonkurs fotograficzny
  Fonkurs fotograficzny

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Konkurs fotograficzny - Jesień

  Gminny Ośrodek kultury w Tarnowcu zaprasza fotografów amatorów na konkurs fotograficzny Trzecia Pora Roku - Jesień

 • Charytatywna Niedziela Na Sportowo

  Mieszkańcy Gminy Tarnowiec, Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu, ZSP w Tarnowcu, KGW Brzezówka, OSP z terenu Gminy Tarnowiec zapraszają seredcznie na Charytatywną Niedzielę Na Sportowo! 6 Października godz. 14:00 Stadion sportowy w Tarnowcu.

 • Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi - Biesiada w Gąsówce

  We czwartek 26 września Seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu spotkali się w Gąsówce. Korzystając z bliskości lasu wszyscy chętni wybrali się na niedaleki spacer połączony z grzybobraniem. Bezpośrednio po nim rozpoczęto wspólne biesiadowanie, które trwało do wczesnych godzin wieczornych...

 • VII BIEG ULICZNY oraz IV ZAWODY NORDIC WALKING

  Ponad 120 zawodniczek i zawodników wzięło udział w VII Biegu ulicznym oraz IV Zawodach Nordic Walking, które odbyły się 22 września w Czeluśnicy. W Biegu Głównym oraz Zawodach Nordic Walking udział wzięło 92 dorosłych a w biegach towarzyszących wystartowało ok. 30 dzieci i młodzieży. Osoby zapisujące się na bieg, postawiły przed sobą różne wyzwania. Cześć z nich liczyła na pobicie rekordów życiowych, inni zaś pojawili się na starcie, propagując bieganie dla zdrowia...

 • Kurs komputerowy dla Seniorów

   Zapraszamy serdecznie seniorów z terenu Gminy Tarnowiec na bezpłatny kurs z zakresu obsługi komputera i Internetu. Szczegółowe informacje pod nr tel: (13) 443-69-36 oraz 885-555-205

GPGK

 • Przerwy w dostawie wody - Sądkowa, Roztoki

  GPGK w Tarnowcu, informuje, że 18.10.2019 r. od godziny 7.30 do 15.00 w miejscowości Sądkowa i Roztoki nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana wymianą hydrantów.

 • Odbiór popiołu

  GPGK w Tarnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przypomina, że od 15.10.2019 r. będzie odbierany popiół. Dodatkowo informujemy, że odpady komunalne w workach z wagą powyżej 25 kg nie będą odbierane od mieszkańców.

 • Ogłoszenie o zamówieniu - dostawa paliw

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: Dostawa hurtowa oleju napędowego i benzyny do zbiornika zlokalizowanego na stacji paliw w Tarnowcu będącą własnością GPGK w Tarnowcu sp. z o.o.

 • Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu, informuje, że w dniu 15.08.2019 r. do godzin popołudniowych nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana awarią wodociągu w okolicach budowanego mostu w Dobrucowej.

 • Ogłoszenie

  Informujemy mieszkańców Gminy Tarnowiec, że w dniu 16 sierpnia 2019 r. (tj. piątek) biura Gminnego Zakładu Gospodarki komunalnej w Tarnowcu będą nieczynne.

Sport

Mapa-kontakt