^ Idź do góry
facebook

Mistrzostwa Podkarpacia Żaków w Badmintonie

Mistrzostwa Podkarpacia Żaków (rocznik 2002 i młodsi) w Badmintonie jak co roku zgromadziły najlepszych młodych badmintonistów z całego województwa. Wśród startujących nie zabrakło nikogo z czołowych zawodników i zawodniczek w tej kategorii. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie i dostarczył licznie zebranej publiczności wiele wrażeń i emocji. W rywalizacji uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki z Rzeszowa, Mielca, Przemyśla, Nowej Dęby, Dubiecka, Dębicy, Tarnobrzega oraz Tarnowca.

Największy sukces odniosła uczennica IV klasy ZSP w Tarnowcu (pow. Jasielski) Jessica Orzechowicz, która zdobyła podwójny tytuł mistrzowski w grze pojedynczej dziewczyn oraz w grze mieszanej razem ze swoim partnerem Szymonem Maciągiem (UKS Strat Widełka pow. Kolbuszowski). Ten podwójny sukces tym bardziej zasługuje na wyróżnienie, gdyż zarówno w grze pojedynczej,  jaki i podwójnej wszystkie swoje mecze Jessica wygrała wysoko bez straty seta a w wynik meczu finałowego mówi sam za siebie (21-9, 21-4).  Również w grze podwójnej-mieszanej przeciwnicy niewiele mieli do powiedzenia. Finał gier podwójnych również zakończył się wysoką wygraną (21-11, 21-7)  Jessici Orzechowicz (UKS MixTeam Tarnowiec) oraz Szymona Maciąga (UKS Start Widełka).

Gra podwójna-mieszana tzw. MIXT była udanym debiutem dla tej młodej pary badmintonistów. Pokonali oni w finale drużynę z utytułowanego klubu z Nowej Dęby.
Wysokie piąte miejsce w rywalizacji gier pojedynczych na Mistrzostwach Żaków 2013 w Straszęcinie zajęła Ola Smalarz także uczennica IV klasy ZSP w Tarnowcu oraz  reprezentantka UKS MixTeam Tarnowiec. Gra Oli jest coraz lepsza a doświadczenia jakie zdobywa na turniejach wojewódzkich i krajowych oraz systematyczna praca na treningach zapewne będą procentować w przyszłości.

Szczegółowe wyniki Mistrzostw Podkarpacia znajdują się na:  http://www.badminton-rz.pl/. Zdjęcia można zobaczyć również na: https://www.facebook.com/uks.mixteam
Więcej o Mistrzostwach Podkarpacia w badmintonie przeczytać można na: http://www.badminton-rz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=350:mistrzostwa-podkarpacia-akow-straszcin-2013

W kończącym się już powoli sezonie 2012/2013 reprezentantka UKS'u z Tarnowca Jessica Orzechowicz w swojej kategorii wiekowej wygrała wszystkie cztery Turnieje Wojewódzkie, Turniej Victora w Mielcu, Wojewódzki Turniej w Jaśle oraz Turnieje poza granicami naszego  województwa: w Szczucinie, Suchedniowie oraz Szymbarku k. Gorlic.

Zapraszamy na nasze strony: https://www.facebook.com/uks.mixteam, http://zstarnowiec.eu/uks-aktualnosci

3.jpg4.jpg10.jpg12.jpg13.jpg17.jpgJ1.jpg

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Wakacje z GOK

  W Piątek 12 lipca, grami i zabawami sportowymi zakończyliśmy Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu! Na świeżym powietrzu rozegraliśmy wiele zabaw i gier sprawnościowych oraz integracyjnych. Każdy, komu bliska rywalizacja i dobra zabawa, wybrał piątkowe przedpołudnie z nami ;)

 • Zwierzyniec - 6.07.2019

  Kolejna wycieczka z Gminnym Ośrodkiem Kultury za nami! 6.07 udaliśmy się na malownicze Roztocze. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Zwierzyńca gdzie odwiedziliśmy Muzeum Roztoczańskiego PN, w którym po projekcji filmu przedstawiającego bogactwo fauny i flory występującej na terenie Parku i Roztocza obejrzeliśmy stałe wystawy w budynku muzeum...

 • Warsztaty - Tworzenie kompozycji w szkle

  Kolejne florystyczne warsztaty za nami!W Poniedziałek w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu odbyły się warsztaty florystyczne. Tym razem uczestniczki tworzyły bardzo modne, kompozycje roślinne w szkle. Kompozycje, oprócz roślin, ozdabiane były kamyczkami, korą oraz kolorowym piaskiem.

 • Wianki - Dobrucowa 2019

  Zgodnie z coroczną tradycją z okazji przesilenia letniego, w sobotę 29 czerwca w Dobrucowej odbyły się obchody Nocy Świętojańskiej – Wianki. Na tę wyjątkową uroczystość przybyło wielu gości: m.in.: Wójt Gminy Tarnowiec Jan Czubik, Przewodniczący Rady Jarosław Pękala, Skarbnik Gminy Agata Augustyn, Dyrektor Banku Piotr Wietecha, Sołtys wsi Jarosław Lula, Przewodnicząca Regionalnej Rady KGW Irena Soboń...

 • Wakacje 2019 z GOK

  Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnych Wakacji z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu! W pierwszej części letniego wypoczynku chcemy Wam zaproponować m.in.: Wyjazd do Parku Linowego w Rzeszowie, wyjazd się na bajkę do Art Kina oraz na Rejs Statkiem po Jeziorze Solińskim. Dla aktywnych przygotowaliśmy gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu. Oczywiście nie zabraknie Artystycznych Zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury...

GPGK

 • Odpady wielkogabarytowe i segregowane

  GPGK w Tarnowcu przypomina, że odpady wielkogabarytowe będą odbierane 1, 2, 3 lipca zgodnie z kolejnością wywozu odpadów w poszczególnych miejscowościach. Dodatkowo informujemy, że od dnia 8 lipca zostaje wznowiony odbiór odpadów opakowaniowych, szkła i papieru zgodnie z harmonogramem wywozu.

 • UWAGA! Wstrzymanie odbioru odpadów segregowanych!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że od dnia 17.06.2019 r. wstrzymuje odbiór odpadów opakowaniowych (żółte worki), szkła (zielone worki) i papieru (niebieskie worki) do odwołania.

 • Zakaz pobierania wody z hydrantów

  GPGK w Tarnowcu informuje o zakazie pobierania wody z hydrantów przeciwpożarowych, zainstalowanych na sieciach wodociągowych. Każdy nielegalny pobór wody z gminnego hydrantu podlega karze grzywny.

 • Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że w miejscowości Umieszcz w dniu dzisiejszym (tj. 10.06.2019 r.) nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana awarią.

 • Przetarg - Budowa, rozbudowa i przebudowa ujęcia wody, stacji uzdatniania wody oraz sieci wodociągowej

  minne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: Wyłonienie wykonawców robót na przebudowę stacji uzdatniania wody w m. Tarnowiec w ramach projektu "Budowa, rozbudowa i przebudowa ujęcia wody, stacji uzdatniania wody oraz sieci wodociągowej na obszarze Gminy Tarnowiec"

Sport

Mapa-kontakt