^ Idź do góry
facebook

Uwaga Kandydaci na Podkarpackich Winiarzy!

Uprzejmie informuję, że Związek Gmin Dorzecza Wisłoki realizuje w bieżącym roku projekt „Na winiarskich ścieżkach Podkarpacia".

Uprzejmie informuję, że Związek Gmin Dorzecza Wisłoki realizuje w bieżącym roku projekt „Na winiarskich ścieżkach Podkarpacia". Jest to trzeci etap tego programu i jednocześnie kontynuacja prowadzonego w latach 2004-2006 programu „Podkarpacie winnice", którego efektem było powstanie na Podkarpaciu szeregu winnic i uzyskanie z nich pierwszych win gronowych.

Nadrzędnym celem projektu jest wspomożenie małych gospodarstw rolnych poprzez zapewnienie im alternatywnych źródeł dochodu zwianych z produkcją i sprzedażą win gronowych oraz agroturystyką, a także promocja rolnictwa i obszarów wiejskich Podkarpacia.

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że pierwsze szkolenie dla początkujących w naszym programie „Na winiarskich ścieżkach Podkarpacia" odbędzie się 28 czerwca 2009r. od godz. 1100 w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Program szkolenia: uprawa winorośli, przetwórstwo winogron, produkcja wina wraz z elementami ekonomiki prowadzenia gospodarstwa winiarskiego o profilu enoturystycznym oraz prawo winiarskie.

Koszt szkolenia obejmuje jedynie koszt wynajęcia autokaru, którym przemieszczać się będą uczestnicy podczas zwiedzania winnic na Podkarpaciu.

Adresy oraz telefony, pod które można się zgłaszać:

Stowarzyszenie Winiarzy Podkarpacia:
tel. 017 85 20 747 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle
Magdalena Norberciak - 013 44 370 20 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Przewodniczący Zarządu
Związku Gmin Dorzecza Wisłoki
Stanisław Pankiewicz

 
 • Wnioski o dopłaty
  Wnioski o dopłaty

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi - Ostatki - 25.02.2020

  We wtorek 25.02. Seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi zebrali się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu na spotkaniu sprawozdawczo - ostatkowym...

 • Jagoda Dzik brązową medalistką!

  Jagoda Dzik brązową medalistką!W minioną sobotę odbył sie turniej z cyklu International Judo League w Krakowie. W zawodach wzięło udział ponad 600 zawodników z całej Polski...

 • XIII Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Dynowie

  XIII Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Dynowie zakończył się znaczącym sukcesem młodych wokalistek z naszej gminy. Konkurs organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury odbył się 11 stycznia 2020r. w budynku LO w Dynowie. 

 • Konkurs Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Zebrzydowskiej

  Pod koniec stycznia br. w Kalwarii Zebrzydowskiej w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek dla dzieci i młodzieży. Z okolicznych województw, miast i miejscowości na konkurs zgłosiło się 88 solistów i 42 zespoły wokalne z różnych kategorii wiekowych. Wśród uczestników znalazła się również utalentowana wokalnie młodzież z naszej gminy.

 • Zakończenie Szkolenia w ramach Projektu "W sieci bez barier"

  We czwartek 13.02 miało miejsce uroczyste zakończenie szkolenia, realizowanego w ramach Projektu Unijnego "W sieci bez barier" . Głównym celem Projektu było podniesienie umiejętności korzystania z Internetu wśród mieszkańców gminy Tarnowiec.

GPGK

 • Harmonogram wywozu odpadów - 2020 rok

  Harmonogram wywozu odpadów komunalnych z terenu Gminy Tarnowiec na rok 2020.

 • UWAGA! Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu, informuje, że 07.12.2019 r. do godzin popołudniowych wystąpią przerwy w dostawie wody spowodowane awarią wodociągu.

 • Przerwy w dostawie wody - Tarnowiec

  GPGK w Tarnowcu, informuje, że 28.11.2019 r. od godziny 8.00 do ok. 12.00 w miejscowości Tarnowiec nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana wymianą hydrantów.

 • Przerwy w dostawie wody - Sądkowa, Roztoki, Tarnowiec

  GPGK w Tarnowcu Sp. z o. o. informuje, że 25.10.2019 r. od godziny 7.30 do 15.00 w miejscowości Sądkowa, Roztoki i Tarnowiec w stronę Brzezówki nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana wymianą hydrantów.

 • Odbiór popiołu

  GPGK w Tarnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przypomina, że od 15.10.2019 r. będzie odbierany popiół. Dodatkowo informujemy, że odpady komunalne w workach z wagą powyżej 25 kg nie będą odbierane od mieszkańców.

Sport

Mapa-kontakt