^ Idź do góry
facebook

O stronie - nowości

Od powstania strony www.tarnowiec.eu minęło już przeszło 2 miesiące.

Strona Gminy Tarnowiec www.tarnowiec.eu istnieje już ponad 2 miesiące. Od oficjalnej premiery na stronie odnotowaliśmy ponad 4500 odsłon myślę, że jak na początek nie jest to wynik zły jednakże aby utrzymywać dalsze zainteresowanie stroną będziemy starać się o zamieszczać jak najwięcej wiadomości z terenu Gminy jak również poszerzać ilość stałych pozycji. Samą stronę staramy się wzbogacać i poszerzać jej funkcjonalność, są to czasami drobne i może nie zauważalne rzeczy jak np. możliwość komentowania zdjęć galerii, lub istniejące już od miesiąca forum naszej Gminy adresem www.tarnowiec.eu/forum.

Przeglądając statystyki wyszukiwarki na stronie często pojawiają się zapytania dotyczące ofert sprzedaży przede wszystkim nieruchomości. W związku z tym postanowiliśmy uruchomić na stronie możliwość zamieszczania ogłoszeń. Ogłoszenie można zamieścić klikając po prawej stronie strony w Ogłoszenia lub pod adresem www.tarnowiec.eu/ogloszenia. Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne jednak aby wysłać ogłoszenie konieczne jest zarejestrowanie się, oraz akceptacja regulaminu.

Oferujemy również bezpłatne zamieszczenie informacji na temat firm działających na obszarze Gminy Tarnowiec, w formie krótkiej notatki lub banera reklamowego, co może być dla państwa firmy skutecznym sposobem reklamy. Kontakt w sprawie zmieszczenia reklamy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny pod numerem:  013 44 369 36.

 

Redakcja
 
Nowości:
06.09.2007 Krótkie informacje
  Po kliknięciu na "Aktualności" pojawi się podmenu "Krótkie informacje". Artykuły te wyświetlane są również nad prawym menu w postaci "przewijających" się informacji.
03.09.2007 Zmiany w Komentarzach
  Ze względu na spam który trafia na stronę poprzez formularze komentarzy przy artykułach jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia pewnych utrudnień. Aby wysłać komentarz należy przed kliknięciem w WYŚLIJ należy przepisać tekst z obrazka z uwzględnieniem dużych i małych liter. Za utrudnienie przepraszamy!
16.08.2007 Nowe fotografie w dziale "Tarnowiec Dawniej"
 
 
 • Nowe 500+
  Nowe 500+
 • Nowe 500+
  Nowe 500+
 • Targi Innowacji
  Targi Innowacji

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Kurs komputerowy dla Seniorów

   Zapraszamy serdecznie seniorów z terenu Gminy Tarnowiec na bezpłatny kurs z zakresu obsługi komputera i Internetu. Szczegółowe informacje pod nr tel: (13) 443-69-36 oraz 885-555-205

 • Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi - Wycieczka do Łańcuta - 12.09.2019

  We czwartek 12.09 Seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu udali się na wycieczkę do Łańcuta. Zwiedzanie rozpoczęto od odrestaurowanych wnętrz na II piętrze Zamku...

 • Wycieczka do Warszawy - 07-08.09.2019

  7-8 września wraz z grupą, wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Placu Zamkowego, gdzie wysłuchaliśmy historii dotyczącej Kolumny Zygmunta. Następnie odwiedziliśmy Stare Miasto z Rynkiem i Pomnikiem Syrenki, które dzięki wzorcowej rekonstrukcji po II wojnie światowej zostało w 1980 r. wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO...

 • Bieg Uliczny oraz Zawody Nordic Walking.

  Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu, Uczniowski Klub Sportowy "Arka" w Umieszczu, Gmina Tarnowiec, Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Tarnowcu, Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Gminy Tarnowiec już po raz siódmy organizują Bieg Uliczny oraz czwarte Zawody Nordic Walking.

 • XI Festiwal Smaków Regionalnych Pierogi - 25.08.2019

  25 sierpnia 2019 roku w Tarnowcu odbył się XI Festiwal Smaków Regionalnych „Pierogi”. Smakosze pierogów i wyrobów regionalnych jak co roku tłumnie przybywali na teren stadionu sportowego już od wczesnych godzin popołudniowych. Panie z 14 Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy przygotowały łącznie ponad 90 tyś sztuk pierogów...

GPGK

 • Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu, informuje, że w dniu 15.08.2019 r. do godzin popołudniowych nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana awarią wodociągu w okolicach budowanego mostu w Dobrucowej.

 • Ogłoszenie

  Informujemy mieszkańców Gminy Tarnowiec, że w dniu 16 sierpnia 2019 r. (tj. piątek) biura Gminnego Zakładu Gospodarki komunalnej w Tarnowcu będą nieczynne.

 • Odpady wielkogabarytowe i segregowane

  GPGK w Tarnowcu przypomina, że odpady wielkogabarytowe będą odbierane 1, 2, 3 lipca zgodnie z kolejnością wywozu odpadów w poszczególnych miejscowościach. Dodatkowo informujemy, że od dnia 8 lipca zostaje wznowiony odbiór odpadów opakowaniowych, szkła i papieru zgodnie z harmonogramem wywozu.

 • UWAGA! Wstrzymanie odbioru odpadów segregowanych!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że od dnia 17.06.2019 r. wstrzymuje odbiór odpadów opakowaniowych (żółte worki), szkła (zielone worki) i papieru (niebieskie worki) do odwołania.

 • Zakaz pobierania wody z hydrantów

  GPGK w Tarnowcu informuje o zakazie pobierania wody z hydrantów przeciwpożarowych, zainstalowanych na sieciach wodociągowych. Każdy nielegalny pobór wody z gminnego hydrantu podlega karze grzywny.

Sport

Mapa-kontakt