^ Idź do góry
facebook

O stronie - nowości

Od powstania strony www.tarnowiec.eu minęło już przeszło 2 miesiące.

Strona Gminy Tarnowiec www.tarnowiec.eu istnieje już ponad 2 miesiące. Od oficjalnej premiery na stronie odnotowaliśmy ponad 4500 odsłon myślę, że jak na początek nie jest to wynik zły jednakże aby utrzymywać dalsze zainteresowanie stroną będziemy starać się o zamieszczać jak najwięcej wiadomości z terenu Gminy jak również poszerzać ilość stałych pozycji. Samą stronę staramy się wzbogacać i poszerzać jej funkcjonalność, są to czasami drobne i może nie zauważalne rzeczy jak np. możliwość komentowania zdjęć galerii, lub istniejące już od miesiąca forum naszej Gminy adresem www.tarnowiec.eu/forum.

Przeglądając statystyki wyszukiwarki na stronie często pojawiają się zapytania dotyczące ofert sprzedaży przede wszystkim nieruchomości. W związku z tym postanowiliśmy uruchomić na stronie możliwość zamieszczania ogłoszeń. Ogłoszenie można zamieścić klikając po prawej stronie strony w Ogłoszenia lub pod adresem www.tarnowiec.eu/ogloszenia. Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne jednak aby wysłać ogłoszenie konieczne jest zarejestrowanie się, oraz akceptacja regulaminu.

Oferujemy również bezpłatne zamieszczenie informacji na temat firm działających na obszarze Gminy Tarnowiec, w formie krótkiej notatki lub banera reklamowego, co może być dla państwa firmy skutecznym sposobem reklamy. Kontakt w sprawie zmieszczenia reklamy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny pod numerem:  013 44 369 36.

 

Redakcja
 
Nowości:
06.09.2007 Krótkie informacje
  Po kliknięciu na "Aktualności" pojawi się podmenu "Krótkie informacje". Artykuły te wyświetlane są również nad prawym menu w postaci "przewijających" się informacji.
03.09.2007 Zmiany w Komentarzach
  Ze względu na spam który trafia na stronę poprzez formularze komentarzy przy artykułach jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia pewnych utrudnień. Aby wysłać komentarz należy przed kliknięciem w WYŚLIJ należy przepisać tekst z obrazka z uwzględnieniem dużych i małych liter. Za utrudnienie przepraszamy!
16.08.2007 Nowe fotografie w dziale "Tarnowiec Dawniej"
 
 
 • Wnioski o dopłaty
  Wnioski o dopłaty

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi - Ostatki - 25.02.2020

  We wtorek 25.02. Seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi zebrali się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu na spotkaniu sprawozdawczo - ostatkowym...

 • Jagoda Dzik brązową medalistką!

  Jagoda Dzik brązową medalistką!W minioną sobotę odbył sie turniej z cyklu International Judo League w Krakowie. W zawodach wzięło udział ponad 600 zawodników z całej Polski...

 • XIII Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Dynowie

  XIII Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Dynowie zakończył się znaczącym sukcesem młodych wokalistek z naszej gminy. Konkurs organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury odbył się 11 stycznia 2020r. w budynku LO w Dynowie. 

 • Konkurs Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Zebrzydowskiej

  Pod koniec stycznia br. w Kalwarii Zebrzydowskiej w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek dla dzieci i młodzieży. Z okolicznych województw, miast i miejscowości na konkurs zgłosiło się 88 solistów i 42 zespoły wokalne z różnych kategorii wiekowych. Wśród uczestników znalazła się również utalentowana wokalnie młodzież z naszej gminy.

 • Zakończenie Szkolenia w ramach Projektu "W sieci bez barier"

  We czwartek 13.02 miało miejsce uroczyste zakończenie szkolenia, realizowanego w ramach Projektu Unijnego "W sieci bez barier" . Głównym celem Projektu było podniesienie umiejętności korzystania z Internetu wśród mieszkańców gminy Tarnowiec.

GPGK

 • Harmonogram wywozu odpadów - 2020 rok

  Harmonogram wywozu odpadów komunalnych z terenu Gminy Tarnowiec na rok 2020.

 • UWAGA! Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu, informuje, że 07.12.2019 r. do godzin popołudniowych wystąpią przerwy w dostawie wody spowodowane awarią wodociągu.

 • Przerwy w dostawie wody - Tarnowiec

  GPGK w Tarnowcu, informuje, że 28.11.2019 r. od godziny 8.00 do ok. 12.00 w miejscowości Tarnowiec nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana wymianą hydrantów.

 • Przerwy w dostawie wody - Sądkowa, Roztoki, Tarnowiec

  GPGK w Tarnowcu Sp. z o. o. informuje, że 25.10.2019 r. od godziny 7.30 do 15.00 w miejscowości Sądkowa, Roztoki i Tarnowiec w stronę Brzezówki nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana wymianą hydrantów.

 • Odbiór popiołu

  GPGK w Tarnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przypomina, że od 15.10.2019 r. będzie odbierany popiół. Dodatkowo informujemy, że odpady komunalne w workach z wagą powyżej 25 kg nie będą odbierane od mieszkańców.

Sport

Mapa-kontakt