^ Idź do góry

Powszechny Spis Rolny

 

Informacja o utrudnieniach na drodze Umieszcz - Tarnowiec

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle informuje, że w związku z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa przepustu w ciągu drogi powiatowej Nr I888R Umieszcz — Tarnowiec w miejscowości Umieszcz w km 0+735 na cieku Czarny Potok” w dniu 07.10.2020 r. z ruchu kołowego wyłączony został wyżej wskazany odcinek drogi powiatowej.

W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu drogowym wyznaczono objazdy na czas prowadzenia robót. Objazd wyznaczono istniejącymi drogami powiatowymi:

 • dla pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t drogą powiatową Nr 1850R Jasło - Łajsce - Zręcin i drogą powiatową Nr 1887R Czeluśnica Tarnowiec ograniczenie z odstępstwem od stosowania dla autobusów;
 • dla pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej powyżej 3,5 t drogami powiatowymi Nr 1850R Jasło — Łajsce - Zręcin, Nr 1849R Wolica - Gliniczek – Sądkowa - Dobrucowa, Nr 1847R Szebnie – Tarnowiec -Jedlicze - Potok i Nr 1892R Tarnowiec – Wrocanka - Piotrówka. Czasowa zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywała do 31.12.2020 r. Wprowadzone ograniczenia w ruchu kołowym przewidują utrudnienia w kursowaniu komunikacji zbiorowej.

Kierowców prosimy o ostrożna jazdę oraz stosowanie się do tablic objazdowych.

 • Gospodarstwo rolne oczami dziecka
  Gospodarstwo rolne oczami dziecka
 • Konkurs PSR 2020
  Konkurs PSR 2020
 • Konkurs plastyczny
  Konkurs plastyczny
 • Wakacje na wsi w obiektywie
  Wakacje na wsi w obiektywie

Gminne Przedsiębiorstwo

Gospodarki Komunalnej
38-204 Tarnowiec 143
NIP: 685-23-25-003

Telefon: +48 13 42 555 03

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

GPGK

 • Przerwa w dostawie wody - Tarnowiec

  GPGK w Tarnowcu informuje, że dnia 12.10.2020 r. nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana awarią. Przerwa wystąpi na terenie Tarnowca od kościoła w stronę Wrocanki. Za utrudnienia przepraszamy

 • Informacja o utrudnieniach na drodze Umieszcz - Tarnowiec

  Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle informuje, że w związku z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: "Budowa przepustu w ciągu drogi powiatowej Nr 1888R Umieszcz — Tarnowiec w miejscowości Umieszcz w km 0+735 na cieku Czarny Potok” w dniu 07.10.2020 r. z ruchu kołowego wyłączony został wyżej wskazany odcinek drogi powiatowej.

 • Dostawa hurtowa oleju napędowego i benzyny

  Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 stycznia 2004 Prawo zamówień publicznych którego przedmiotem jest "Dostawa hurtowa oleju napędowego i benzyny do zbiornika zlokalizowanego na stacji paliw w Tarnowcu będącą własnością GPGK w Tarnowcu sp. z o.o."

 • Podawanie stanów liczników

  GPGK w Tarnowcu, informuje mieszkańców wsi Tarnowiec, Dobrucowa, Roztoki, Sądkowa i Umieszcz, że stany liczników za wodę i kanalizację za III kwartał 2020 r. należy podawać telefonicznie do 21 września.

 • Ogłoszenie

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Sp. z o. o., informuje, że od dnia 17.08.2020 r. obowiązują nowe stawki za roboczogodzinę w wysokości 25 zł brutto i przy pracach specjalistycznych 30 zł brutto.

Sport

Mapa-kontakt