Warning: include(/jbip/plugins/content/admirorgallery/admirorgallery/templates/classic_centered/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /jbip/plugins/content/admirorgallery/admirorgallery.php on line 105

Warning: include(): Failed opening '/jbip/plugins/content/admirorgallery/admirorgallery/templates/classic_centered/index.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /jbip/plugins/content/admirorgallery/admirorgallery.php on line 105

Uczestnicy warsztatów plastycznych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu brali udział w XX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym  „Mieszkam w Beskidach”.

Był to konkurs o ogromnym zasięgu terytorialnym obejmującym nasz kraj, a także tereny Czech i Słowacji i Ukrainy. Na konkurs wpłynęła rekordowa liczba prac ponad 8500.

Konkurs oceniany był w sześciu kategoriach wiekowych z podziałem na stosowne techniki wykonania. Prace uczniów biorących udział w warsztatach w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu pod kierunkiem pani Krystyna Procner- Tomkiewicz osiągnęły sukces.

Wyróżnienia w/w konkursie z podziałem na stosowne kategorie wiekowe otrzymali:

Oliwia Szurek
Alekssandro Ciatto
Wiktoriia Forystek
Julia Wietecha

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty plastyczne organizowane przez GOK w Tarnowcu  w  nowym roku szkolnym 2013/2014.