Za nami I tydzień wakacji z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu!

28.06.2022 udaliśmy się do Krempnej – gdzie dzieci odwiedziły Ośrodek Edukacyjno - Muzealny im. Jana Szafrańskiego, w którym po obejrzeniu filmu dotyczącego historii powstania terenów na których żyjemy mogły zapoznać się z interaktywnymi i multimedialnymi ekspozycjami związanymi z fauną i florą Magurskiego Parku Narodowego.
Następnie, razem z przewodnikiem cała grupa udała się na ścieżkę przyrodniczą Kiczera gdzie część informacji, które przedstawiono w muzeum dzieci mogły zobaczyć w naturze.

29.06.2022 w GOK było nieziemsko….a to za sprawą mobilnego planetarium oraz kosmicznych warsztatów plastycznych ;) Dzieci mogły zapoznać się z konstelacjami, ciekawymi faktami dotyczącymi kosmosu, poznać podstawy astronomii czy też zobaczyć jak wygląda ruch ciał niebieskich.

30.06.2022 to dzień warsztatów chemicznych oraz zajęcia artystyczne w parku
w Tarnowcu. Proste zajęcia z odczynnikami, gra kolorów i doświadczenia sprawiły, że wszyscy bez wyjątku z dużym zainteresowaniem spędzili przedpołudnie.
O 17:00 w Parku w Tarnowcu w ramach Pikniku ze Sztuką zapewniliśmy najmłodszym miejsce do przelania swoich artystycznych wizji na płótno, tablice oraz folię – w ruch poszły farby i kreda :)