11.07 i 12.07 w GOK upłynął pod znakiem warsztatów fotograficznych. Było bardzo kreatywnie i ciekawie. Najmłodsi pod okiem Pani Wiktorii z @niebieskieodbicia poznawali tajniki fotografii portretowej z wykorzystaniem światła naturalnego i sztucznego, bawili się załamywaniem odbicia w wodzie czy też malowali światłem wykorzystując długi czas ;) Poniżej zdjęcia z warsztatów a za kilka dni przedstawimy fotografie wykonane przez uczestników zajęć.

 

Czwartkowe popołudnie 14.07 upłynęło pod znakiem gier i zabaw na stadionie sportowym w Tarnowcu prowadzonych przez . Dużo ruchu, muzyki, konkurencji – i przede wszystkim śmiechu – dzieci które wzięły udział bawiły się bardzo dobrze. Po zakończonych atrakcjach na wygłodniałych uczestników czekał ciepły poczęstunek :)

 

W piątek 15.07 udaliśmy się do ArtKina w Krośnie na kolejną część bajki o żółtych, urokliwych bohaterach...tym razem „Minionki: Wejście GRU”. Jak zawsze – Minonki zagwarantowały dużą dawkę dobrego humoru zaróno mniejszym jak i większym :)