Poniedziałek 16.01 to popołudnie z warsztatami Teambuildingowymi. Hala w SP w Tarnowcu została wypełniona wielkoformatowymi drewnianych grami. Jednoosobowe, zespołowe, ze szczyptą rywalizacji, wymagające koordynacji czy też logicznego myślenia – było wesoło i ciekawie dzięki ZiQa animacje,.

Wtorkowe przedpołudnie upłynęło aktywnie i sportowo – na hali SP w Tarnowcu dzieci miały możliwość wziąć udział w zajęciach z akrobatyki oraz grach i zabawach ruchowych. Ciekawie i wesoło prowadzone zajęcia zaowocowały tym, że wszyscy uczestniczy bawili się bardzo dobrze.
Popołudniu odbyły się zajęcia z programowania i robotyki. Każdy mógł zapoznać się podstawami budowania robotów z klocków lego oraz ich sterowania.

18.01 spędziliśmy w Jaśle. Na początek odwiedziliśmy Generator Nauki w Jaśle - nowoczesne i innowacyjne miejsce gdzie na 62 stanowiskach ekspozycyjnych najmłodsi mogli poznać podstawowe prawa i zagadnienia fizyki, chemii oraz biologii i ich zastosowanie we współczesnym świecie
Kolejno udaliśmy się do Muzeum Regionalne w Jaśle gdzie uczestnicy dowiedzieli o historii związanej z rękodziełem, zwyczajami oraz życiem mieszkańców terenów na których żyjemy.

Czwartek 19.01 to wyjazd do Wrotkarni WyWrotki Rzeszów. Niezależnie od tego czy był to pierwszy kontakt dzieci z wrotkami czy mówimy o tych, które jeżdżą od dawna - 2 godziny spędzone bardzo aktywnie na torze usatysfakcjonowały każdego. W dobrych humorach wczesnym popołudniem wróciliśmy do Tarnowca.

W piątek w GOK odbyły się warsztaty artystyczne poprowadzone przez Paulina Steliga ARTystycznie. Kreatywne i angażujące dzieci zajęcia sprawiły, że było ciekawie, wesoło i każdy mógł wykazać się własną wizją w wykonaniu prac ☺️