Football Academy Tarnowiec oficjalnie rozpoczęła swoją działalność! W dniu 14 kwietnia 2023 roku prowadzący zajęcia powitali blisko 30 utalentowanych dzieci na pierwszym treningu. Czas spędzony na stadionie był pełen radości, entuzjazmu i sportowej pasji!

Szkółka piłkarska w Tarnowcu powstała z myślą o rozwoju piłkarskiego młodego pokolenia. Jej celem jest nie tylko nauczanie technicznych umiejętności piłkarskich, ale również wychowanie uczestników w duchu fair play, teamworku i dyscypliny. Dzięki doświadczonemu sztabowi trenerskiemu, który składa się z wykwalifikowanych trenerów, dzieci mają zapewnioną najlepszą opiekę i profesjonalne podejście do treningu.

Każde dziecko będzie miało okazję rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia i czerpać radość z gry w piłkę nożną.
W imieniu prowadzących chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy zaufali im i powierzyli swoje dzieci. Wasze wsparcie i zaangażowanie są nieocenione i stanowią fundament akademii.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do Football Academy Tarnowiec i wspólnego odkrywania piłkarskiego talentu w naszej lokalnej społeczności.

Link do zapisów: https://www.footballacademy.pl/rodzic/zapisz-sie/