Kilka miesięcy temu informowaliśmy o naszym kolejnym małym sukcesie związanym z pozyskaniem środków z Narodowego Centrum Kultury na realizację projektu pn „Wzbogacenie oferty kulturalnej poprzez zakup wyposażenia - kompletu sprzętu do organizacji mobilnego kina plenerowego” w ramach programu Infrastruktura domów kultury.

Po kilku tygodniach kompletowania otrzymaliśmy ostatnie zamówienia. Najważniejszymi elementami naszego kina są: rozkładany ekran o powierzchni 4mx5m z powierzchnią do projekcji tylnej, projektor laserowy, cyfrowy mikser wraz z okablowaniem i głośnikami, stacja zasilająca oraz 60 leżaków.

Całkowity koszt zadania wyniósł 53 442,27 zł z czego 42 308,27 zł pochodziło ze środków finansowych MKiDN.

Cieszymy się bardzo, że będziemy mogli zaproponować Państwu coś nowego w naszej kulturalnej ofercie :) Już w styczniu w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbędzie się pierwszy pokaz filmowy – na który już teraz serdecznie zapraszamy. Początkiem Nowego Roku ukaże się plakat oraz szczegółowe informacje.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”