To był naprawdę dobrze "stracony" czas. Za nami kolejna biesiada poetycka, z dobrym słowem i muzyką, z pozytywnymi ludźmi.
21 marca w sali Gminnego Ośrodka Kultury spotkaliśmy się na WAGARACH Z POEZJĄ z okazji ŚWIATOWEGO DNIA POEZJI oraz promocji kolejnego tomiku poezji pani Beaty Świszcz pod tytułem "DOBRZE STRACONY CZAS, poezja nie tylko dla literata".

Licznie przybyłych gości, także spoza naszej gminy powitał dyrektor GOK Bartłomiej Smyka. Następnie Zespół wokalny Tarnina pod opieką Marty Kapały klimatycznymi utworami wprowadził zebranych w wieczór z poezją.

Podczas spotkania wiersze autorki z jej nowej książki czytali:
Agata Augustyn, Agnieszka Mrozek, Aneta Zagórska-Leśniak, Bartłomiej Smyka, Beata Orzechowicz, Beata Świszcz, Grażyna Twardzik, Halina Dębska, Jarosław Pękala, Małgorzata Forystek-Hawrylik, Marlena Lubaś-Trybus, Patrycja Guzik, Teresa Guzy

Wieczór uświetniała muzyka i śpiew w wykonaniu: Joanna Druciak-akompaniament i śpiew, Adrianna Nycz-śpiew, Julia Rogus-śpiew, Patrycja Guzik-gitara i śpiew, Kamila Uliasz-gitara i śpiew

Autorka podziękowała wójt Gminy Tarnowiec Agacie Augustyn za wsparcie wydania tomiku oraz dyrektorowi GOK za pomoc w przygotowaniu imprezy. Duże brawa otrzymali wszyscy występujący za cudownie prowadzony wieczór oraz wspaniały bufet.

Miło nam było gościć przedstawicieli Związku Literatów Polskich, bywalców Gościńca Literackiego w Brzozowie, na czele z kapelanem ZLP, księdzem Romanem Jagiełło, który serdecznymi słowami podziękował za inspirujący wieczór.

Swoje podziękowania wyraziła także wójt Agata Augustyn, zapewniając, że wsparcie inicjatyw kulturalnych jest dla Gminy Tarnowiec bardzo istotne.
Podczas spotkania można było nabyć tomik Beaty Świszcz z osobistą dedykacją.