Wszystko co dobre szybko się kończy - w piątek zakończyliśmy drugi tydzień ferii zimowych z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu.

Plan zajęć drugiej połowy ferii był równie ciekawy i atrakcyjny jak i w pierwszy - każdy mógł odnaleźć dla siebie coś interesującego.

W poniedziałek i środę, odbyły się Warsztaty Fotograficzne, poprowadzone przez Wiktorię Betlej. Dzieci i młodzież poznawała tajniki fotografii, dowiedziała się jak operować światłem dla uzyskania ciekawego efektu zdjęcia, kształtowała kreatywność - bawiąc się przy tym doskonale.

Początek tygodnia okazał się także bardzo baśniowy, za sprawą Spektaklu „Królowa Śnieg” w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek. Przedstawienie zgromadziło w GOK ogromną widownię.
Wtorek upłynął bardzo aktywnie: najpierw udaliśmy się na ściankę wspinaczkową do Krosna, po południu zaś odbyły się Warsztaty Taneczne z Sonią Zwoleńską Dance&Fintess. Pełne zaangażowanie dzieci w zajęcia kosztowało wiele energii ale zaowocowało mnóstwem uśmiechów.

W tygodniowym rozkładzie zajęć nie mogło zabraknąć Zajęć Plastycznych – odbyły się one aż dwa razy: we środę i piątek. Młodzi artyści rozwijali swe pasje wykonując ciekawe prace przy zastosowaniu różnych technik.

Pogoda pokrzyżowała nam nieco plany - ze względu na brak śniegu - musieliśmy zrezygnować z Wyjazdu na Kulig. Zamiennie wybraliśmy się do Parku Trampolin w Krośnie oraz do Pijalni Czekolady w Korczynie. Po bardzo intensywnych zabawach na trampolinach pyszna czekolada i lody smakowały wyśmienicie:)

Ostatni dzień ferii zakończyliśmy Grami i Zabawami na hali sportowej w Tarnowcu. Zabawy poprowadziły Animatorki z fabryka kreatywności – Animacje dla dzieci.

Tegoroczne Ferie Zimowe zgromadziły w Gminnym Ośrodku Kultury bardzo liczną grupę dzieci i młodzieży, frekwencja na Zajęciach i Wyjazdach była ogromna. Bardzo nas to cieszy. Dziękujemy Rodzicom za zaufanie, a dzieciom za wspólne zabawy.

Fotorelacja z II tygodnia ferii dostępna na naszym fanpage na Facebook: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=219788458039362&set=a.5336697573015066