20 lipca 2024 roku na stadionie sportowym w Brzezówce odbył się emocjonujący turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Tarnowiec!

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego nasze Województwo Podkarpackie - tegorocznego partnera Festiwalu Smaków Regionalnych w Tarnowcu!

Za nami Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu! Było jak zawsze ciekawie, aktywnie i wesoło! :)

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu zaprasza 4 sierpnia 2024 do Tarnowca na XIV Podkarpacki Festiwal Smaków Regionalnych Pierogi, połączony z V Podkarpackim Festiwalem Serów Tradycyjnych, Regionalnych i Ekologicznych!

01.07 rozpoczynamy wspólne Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami spędzania czasu wolnego dla dzieci!

Koło Gospodyń Wiejskich w Dobrucowej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu zapraszają w sobotę 29.06.2024 o godzinie 17:00 do Dobrucowej na Noc Świętojańską Wianki.

Wójt Gminy Tarnowiec, Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu zapraszają 27 maja na godzinę 16:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu gdzie zainaugurowany zostanie program Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora.

W piątek odbyły się gminne obchody 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Czwartkowy wieczór w Gminnym Ośrodku Kultury wypełniła historia miasta, które bardzo dotkliwie odczuło skutki II Wojny Światowej – a to za sprawą projekcji dokumentu „Jasło 44”.

Wójt Gminy Tarnowiec oraz Proboszcz Sanktuarium MBZ w Tarnowcu zapraszają w piątek 3 Maja na godzinę 10:00 na uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny