Organizatorami niedzielnego wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu, Ochotnicza Straż Pożarna z Tarnowca oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Wrocanki.

Na wszystkich przybyłych czekały dmuchańce, wata cukrowa i popcorn, mobilna ścianka wspinaczkowa, konie ze stadniny Huzar z Jasła, lody z pijalni czekolady M.Pelczar z Korczyny oraz bogaty program animacji przygotowany przez KnderSid.
Zabawy z chustą, limbo, konkurencje sprawnościowe, cukierkowa bomba – te i wiele innych skutecznie angażowały dzieci wspólnej zabawy.

Młodzieżowa drużyna pożarnicza działająca przy GOK w Tarnowcu zorganizowała konkurencje sprawnościowe w tym zabawy hydronetką polegające na kierowaniu strumieniem wody do celu oddalonego o kilka metrów, które dostarczyły uczestnikom dużo radości.
Możliwość zobaczenia wozów strażackich z bliska, ich wnętrza i wyposażenia cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko dzieci ale i dorosłych.

Na zakończenie imprezy wyczekiwana przez wszystkie dzieci dyskoteka w pianie czyli piana party.

Sprzyjająca aura oraz duża ilość atrakcji sprawiła, że wszystkie dzieci niezależnie od wieku bawiły się doskonale.

Dziękujemy Gminnemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu za przygotowanie stadionu, oraz wszystkim, którzy włączyli się aktywnie w przygotowanie Gminnego Dnia Dziecka!