Po przywitaniu wszystkich obecnych przez prezesa Stowarzyszenia Henryka Kornera zebrani obejrzeli pokaz starych fotografii z dawnych lat z terenu naszej gminy, obejmujące ważniejsze wydarzenia historyczne związane obrzędami kościelnymi oraz uroczystościami państwowymi.

Kolejno głos zabrali zaproszeni goście: Wójt Gminy Agata Augustyn oraz dyrektor GOK Bartłomiej Smyka. Wójt wyraziła słowa uznania i zadowolenia, z prężnej pracy Stowarzyszenia, które skupia seniorów z terenu całej gminy i umożliwia wspólne spędzanie czasu osobom 60+. Wyraziła także swoje pełne wsparcie i pomoc w działaniach na rzecz dla osób starszych.
Dyrektor GOK podziękował zarządowi Stowarzyszenia za pracę, którą wkładają w organizację wyjazdów i spotkań seniorów i życzył wszystkim dobrej zabawy.

Lokalna poetka Stanisława Gierlasińska, członkini Stowarzyszenia przygotowała specjalnie na ostatkowe spotkanie kilka wierszy, które wprawiły wszystkich w jeszcze lepszy nastrój.
Do późnych godzin wieczornych uczestnicy spotkania wspólnie biesiadowali i bawili się w rytm muzyki którą zapewniła Kapela Tarnowcoki. Było jak zawsze – bardzo serdecznie i wesoło.