Serdecznie zapraszamy 7 lipca na Piknik Historyczny, który będzie Finałem i Podsumowaniem wielu działań, które realizowaliśmy w ramach "Projektu Powstanie Styczniowe w wielu odsłonach - PoznajeMy Naszą Historię" Dofinansowanego ze środków Biura „ Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864”.


Nadrzędnym punktem piątkowego popołudnia będzie Rozpoczęcie Gry Terenowej – Questingu „Gdy Przeszłość Przemawia - Zapiski Kamińskiego”. Na przygotowanie Questingu składało się kilka działań podczas, których młodzież z gminy Tarnowiec, wspólnie nie tylko poznała życie i działalność Józefa Kamińskiego, ale również zakątki Tarnowca ucząc się i poszerzając kolejno swą wiedzę z zakresu metody questingu, którą mogą wykorzystywać na co dzień propagując tego typu aktywność wśród swoich znajomych oraz rodzin.


Podczas Pikniku zaprezentujemy prace wykonane podczas Warsztatów Plastycznych „Postać Kosyniera” oraz nagrodzimy Laureatów Testu Wiedzy Historycznej „Powstanie Styczniowe”.