W Urzędzie Gminy w Tarnowcu przygotowaliśmy specjalne stanowiska do samospisu,
a pracownicy Urzędu pomogą Ci w wypełnieniu formularza spisowego.

Nie masz komputera? Spisz się w urzędzie!

1 kwietnia ruszył Narodowy Spis Powszechny. Mieszkańcy, którzy nie mają dostępu do Internetu lub sprzętu komputerowego, mogą bezpłatnie skorzystać ze stanowiska komputerowego w siedzibie  Urzędu Gminy w Tarnowcu, a także otrzymać fachową pomoc pracowników Urzędu.

Powszechny spis ludności i mieszkań odbywa się w Polsce co dziesięć lat. Zebrane w ten sposób dane o liczbie ludności, jej terytorialnym rozmieszczeniu oraz strukturze demograficzno-społecznej i zawodowej, są wykorzystywane do opracowań, zestawień i analiz Głównego Urzędu Statystycznego. Udział w badaniu jest obowiązkowy, a podstawową formą jego przeprowadzenia będzie samospis internetowy.

Z myślą o osobach, które nie mają dostępu do Internetu, w Urzędzie Gminy w Tarnowcu udostępnione zostały 2 stanowiska, z których można skorzystać nieodpłatnie.

Komputery są do dyspozycji mieszkańców w sali nr 4 na parterze w godzinach pracy Urzędu Gminy w Tarnowcu, czyli:

  • w poniedziałek w godz. 8:00-16:00,
  • od wtorku do piątku w godz. 7:30-15:30.

Osoby chcące skorzystać z takiej możliwości, proszeni są o wcześniejszy kontakt z Gminnym Biurem Spisowym  pod numerem telefonu: 13 42 555 14,  13 42 555 34.

Jednocześnie Gminne Biuro Spisowe informuje, że przy stanowisku zostaną uwzględnione niezbędne zabezpieczenia związane z epidemią COVID-19 - mowa o jego dezynfekcji. Przypominamy również, że wszystkie osoby wchodzące do budynku Urzędu Gminy w Tarnowcu obowiązuje zasłanianie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.