W poniedziałek 20.09.2021r. Druhowie z OSP w Tarnowcu odebrali fabrycznie nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy Renault D16.

W niedzielę 19.09.2021r oficjalnie otwarty został stadion piłkarsko – lekkoatletyczny w Czeluśnicy.

W miesiącu sierpniu zakończono prace inwestycyjne w miejscowości Czeluśnica związane z rozbudową istniejącego boiska do piłki nożnej w celu stworzenia stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego wraz z infrastrukturą.

II Powiatowe Zawody Rowerowe

Zapraszamy na II Powiatowe Zawody Rowerowe o Puchar Starosty Jasielskiego, Umieszcz 21 września 2021 roku.

Piknik Rodzinny w Sądkowej

W niedzielne popołudnie, 12 września, przy Domu Ludowym w Sądkowej odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Sołtys Teresę Pawłowską, Radę Sołecką, KGW Sądkowa, Gminę Tarnowiec oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu.

Mobilny punkt szczepień

Urząd Gminy w Tarnowcu informuje, że w dniu 19 września 2021r. (niedziela) w godzinach od 11.00 do 15.00 podczas biegu ulicznego i pikniku sportowego z okazji oddania Stadionu Piłkarsko - Lekkoatletycznego w Czeluśnicy otwarty będzie mobilny punkt szczepień.

Program Maluch+ 2021

Resortowy program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+”, w ramach którego dofinansowywane są działania na rzecz rozwoju i utrzymania infrastruktury opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, tj. żłobków, klubów dziecięcych i miejsc u dziennych opiekunów

Urząd Gminy w Tarnowcu informuje, że w dniu 29.08.2021 (niedziela) w godzinach 15:00 - 18:00 podczas Pikniku Rodzinnego w Sądkowej otwarty będzie mobilny punkt szczepień.

Dotacje z Rządowego Funduszu Inicjatyw Lokalnych

Gmina Tarnowiec otrzymała w trzech transzach dotację w wysokości 4 376 259.00 zł z Rządowego Funduszu Inicjatyw Lokalnych. Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych, to program w ramach którego rządowe środki trafiają do gmin, powiatów i miast w całej Polsce na inwestycje bliskie ludziom. Wsparcie jest bezzwrotne i pochodzi z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Zgodnie z uchwałą nr 102 Rady Ministrów z dnia 23 lipca 2020 w sprawie wsparcia na realizację zadań inwestycyjnych przez jednostki samorządu terytorialne, środki można  przeznaczyć na wydatki inwestycyjne.

Ankieta do przygotowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety w celu przygotowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Tarnowiec. Bardzo prosimy Państwa o zastanowienie się i udzielenie odpowiedzi na zawarte w niej pytania. Zebrane informacje oraz opinie pozwolą nam na rzetelne i zgodne z oczekiwaniami opracowanie dokumentu.