Konkurs: Spisz się przez Internet!

Już w najbliższy poniedziałek, tj. 12 lipca br. w dzienniku regionalnym Super Nowości startuje konkurs: Spisz się przez Internet! Wszyscy mieszkańcy Podkarpacia, którzy spiszą się przez Internet, począwszy od dzisiaj tj. 9 lipca, mogą wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Spisz się przez internet w NSP i weź udział w loterii

Przypominamy, że do końca września 2021 r. w całej Polsce trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Nie czekaj, spisz się już dziś i miej to z głowy.

W gminie Tarnowiec rozpoczęli pracę rachmistrzowie spisowi

W ramach Narodowego Spisu Powszechnego w gminie Tarnowiec rozpoczęli pracę rachmistrzowie spisowi, którzy mogą dzwonić z numeru 22 828 88 88.

Spisz się przez Internet i graj o nagrody w loterii

Spisz się przez Internet w Narodowym Spisie powszechnym i graj o nagrody w loterii.

Pomóż seniorowi spisać się bezpiecznie

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 dotyczy wszystkich  mieszkańców Polski również seniorów. Jeśli wśród Państwa bliskich, znajomych, sąsiadów są osoby starsze, które nie posiadają komputera lub mają kłopot z obsługą telefonu, pomóżmy im bezpiecznie zrealizować obowiązek spisowy w najdogodniejszej dla nich formie: samospisu internetowego (w domu lub punkcie spisowym) albo w formie rozmowy telefonicznej z rachmistrzem.

Nie masz komputera? Spisz się w urzędzie!

1 kwietnia ruszył Narodowy Spis Powszechny. Mieszkańcy, którzy nie mają dostępu do Internetu lub sprzętu komputerowego, mogą bezpłatnie skorzystać ze stanowiska komputerowego w siedzibie  Urzędu Gminy w Tarnowcu, a także otrzymać fachową pomoc pracowników Urzędu.

Wydłużenie czasu realizacji NSP

Prezydent Andrzej Duda podpisał  1 kwietnia 2021 r. ustawę z dnia 30 marca 2021 r. o zmianie ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań 2021.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

W dniu 1 kwietnia 2021 r., w całej Polsce, rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spis powszechny jest organizowany w odstępach 10-letnich. Jest on najważniejszym badaniem statystycznym nie tylko w Polsce, ale i w większości krajów w Europie i na świecie.

NSP 2021 będzie realizowany na podstawie ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. Do przeprowadzenia spisu zobowiązują nas także przepisy Unii Europejskiej, jak chociażby rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie spisów powszechnych ludności i mieszkań.

Lista pytań w NSP 2021

Już 1 kwietnia rozpoczyna się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Na stronie spis.gov.pl została opublikowana lista pytań w NSP 2021.

Nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych

Wójt Gminy Tarnowiec - Gminny Komisarz Spisowy w Tarnowcu ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych.