Kampanii wniosków bezpośrednich 2023

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Jaśle uprzejmie informuje, że z dniem 15.03.2023 roku rusza kampania wniosków w zakresie "dopłat bezpośrednich" na rok 2023.

Szczepienie lisów

Komunikat Podkarpackiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii,o planowanej w dniach 15 - 27 kwietnia 2023 r. wiosennej akcji doustnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zachęca do korzystania do platformy informatycznej eKRUS

eKRUS to system informatyczny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego udostępniany w przestrzeni publicznej za pośrednictwem sieci Internet, dedykowany dla ubezpieczonych w KRUS: rolników, małżonków rolników i domowników, podlegających ubezpieczeniu społecznemu rolników lub ubezpieczeniu zdrowotnemu oraz członków ich rodzin zgłoszonych za pośrednictwem KRUS do ubezpieczenia zdrowotnego. Korzystanie z eKRUS nie jest obarczone żadnymi dodatkowymi kosztami.

Kampanii wniosków bezpośrednich 2023

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Jaśle uprzejmie informuje, że z dniem 15.03.2023 roku rusza kampania wniosków w zakresie "dopłat bezpośrednich" na rok 2023.

Szkolenie Ekoschematy PS WPR

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza na szkolenie Ekoschematy PS WPR (nowe zasady w płatnościach bezpośrednich)

Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandra Hadzik zaprasza właścicieli gospodarstw indywidualnych do udziału Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

Konkurs - Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego serdecznie zaprasza dzieci z terenów wiejskich do udziału w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy

Informacja o zagrożeniu rozprzestrzeniania się grypy ptaków

W związku ze znacznym wzrostem liczby ognisk HPAI u drobiu na terytorium Polski, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Jaśle informuje o zagrożeniu rozprzestrzeniania się wysoce zjadliwej grypy ptaków, drogach zakażenia oraz obowiązujących wymogach w zakresie bioasekuracji i sposobie zabezpieczenia gospodarstw utrzymujących drób.

Obowiązki rolnika w świetle ustawy prawo wodne

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza na bezpłatne jednodniowe szkolenie „OBOWIĄZKI ROLNIKA W ŚWIETLE USTAWY PRAWO WODNE”

Dotacja dla Gospodarstw Rolnych

Dotacja dla Gospodarstw Rolnych Fotowoltaika Pompy ciepła Magazyny energii. Nabór wniosków: grudzień 2022/styczeń 2023